League of Legends Yeniden Bağlanma Problemi

4PieD

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır LOL oynuyorum bu sistemde fakat birkaç gündür yeniden bağlanma problemi yaşıyorum. Oyun bittikten sonra da yeniden bağlan yazısı çıkıyor ama oyun bitmesine rağmen böyle bir problem. Ping yok Max 15-17 fakat bu problem yüzünden oyuna geç bağlanıyor
Yaptıklarım:
Modemi resetledim ayarları tekrar yaptım.
Oyunu kaldırdım tekrar kurdum, onarım yaptım, hextech onarımı denedim, DNS değiştirdim. Güvenlik duvarını devre dışı bıraktım, antivirüs kullanmıyorum.
@Berke Çimen, @FurkanAltun problem sizde de varmış çok önceden nasıl çözüm sağladınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
LOL ne yazık ki böyle saçma sapan hatalar üretmeye devam ediyor iyice bıkkınlık geldi oyunu bırakırsam sırf bu yüzden bırakırım. En son çare olarak formata gidebilirim.
Format attım problem devam ediyor.

Son düzenleme:
LOL ne yazık ki böyle saçma sapan hatalar üretmeye devam ediyor iyice bıkkınlık geldi oyunu bırakırsam sırf bu yüzden bırakırım. En son çare olarak formata gidebilirim.
Format attım problem devam ediyor.
Tekrar ediyorum, sorun bilgisayarınızda değil. Sorun LOL oyununda. Son zamanlarda aşırı yoğunluklar LOL oyununda çökmelere ve ping yükselmelerine sebep oluyor. Ayrıca LOL değil sadece ISS'niz yoğunluğu kaldıramayıp bağlantı göndermekte sorun yaşayabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı