League of Legends yükleme ekranına geçemiyorum

İşletim sistemi
Windows 10

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar.

3-4 gün öncesine kadar rahatça oynayabiliyordum ama daha sonra yükleme ekranına geçiş yapamadım. Bu sorunu bilen var mı?

Detaylar;

Sistem: R7 240 - 4 GB 1600MHz DDR 3 RAM - A6 6400K - 350W PSU.

Hextech repair Tools ile test vs. yapıldı, İnternet'le alakalı bir sorun yok, başka oyunlarda olmuyor, ticket attım ama kaç gündür çözülemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel işte evren oynamaman için mesaj yolluyor. Şaka maka yükleme ekranı derken oyuna başlarkenki yükleme ekranı mı yoksa güncelleme mi?

Cidden oynamak istemem ama o kadar çok closer izleyip gaza geldim ki. Ve hikayeli oyunlardan o kadar çok sıkılıyorum ki. Ayrıca şampiyon seçme ekranından sonra olan yükleme ekranından bahsediyorum.

Cidden oynamak istemem ama o kadar çok closer izleyip gaza geldim ki. Ve hikayeli oyunlardan o kadar çok sıkılıyorum ki. Ayrıca şampiyon seçme ekranından sonra olan yükleme ekranından bahsediyorum.
Bende de arada oluyordu clienti kapatıp açınca düzeliyordu. Şu aralar inanılmaz buglar var oyunda. Kendi elimde olmayan sebeplerden ötürlü sayısız kez serilerden düşünce soğuyup bıraktım. Sana da tavsiye ederim.

1592929573038.png

:D.

Geri
Yukarı