League of Legends'a başlamak

İmkan varsa gece saat 2 ile sabah 8 arasında oynayın. Kitle çok daha iyi. Kaybettiğin oyundan bile zevk alıyorsun. Küfür hakaret yok. Herkes birbirini tebrik ediyor. Olması gerektiği gibi kısaca.

İmkan varsa gece saat 2 ile sabah 8 arasında oynayın. Kitle çok daha iyi. Kaybettiğin oyundan bile zevk alıyorsun. Küfür hakaret yok. Herkes birbirini tebrik ediyor. Olması gerektiği gibi kısaca.
Yaklaşık 2 yıl sonra oyuna tekrar döndüğümden beri bu zaman aralığında oynuyorum ve çok faydasını gördüm. En azından sinirlerin gerilmiyor.

Şimdi şansım olsa hiç başlamam. Hele bir oyunda kötü oyna,vay efendim seni şöyle yaparım böyle yaparım demeye başlıyorlar.Ve bunları söyleyenler genelde 12-13 yaşlarındaki çocuklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kesinlikle bu oyuna başlayın. İçimi dökeceğim biraz. Bu oyun her ne kadar arada dalga konusu olsa da zirve yarışını yıllardır bırakmıyor. Türkiye'de ilk ofis açan büyük oyunlardan biri ve bizim için yatırımla İstanbul'a sunucu getirtmiştir. Esporu çok keyifli ve profesyonelce. Eğlence de ağırlıkta. Her sene kaliteli sinematik ve müzik çıkarıyorlar. Şampiyonların loreları hoş ve daha geçen Marvel ile anlaştılar. Oyun sürekli kendini güncelleniyor ve çeşitlilik sunuyor. İki çocuk için oyunda kanserlenmeyin. Susturun oynayın. Arkadaşlar ile oynayınca bir o kadar keyifli de.

Şahsen TR değilde Weste oynuyordum ama 6 oyun üst üste Ranked maçımda teemo gelince kafayı yiyip bıraktım 2 gün oldu ve paladins'e başladım pişman değilim :)

Hırslı bir kişiliğe sahipsen başarı elde etmek gibi bir düşüncen varsa başlama çünkü seninle aynı fikirde ve düşüncede olmayan çok oyuncu var. Eğlenmek için arkadaşlarınla oynamanı tavsiye ederim.

5 yıl gibi bir süre oynadıktan sonra geçen yaz oynamayı bıraktım. Bana yıllarca sinir stres yaşattı ve 2 tane kulaklığa mal oldu. Başlamamanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı