League of Legends'a yeni Prime kapsülleri geldi!

121228

Kilopat
Makaleler
10
Selam, az önce yeni gelen League of Legends Prime kapsüllerini denedim ve gerçekten içeriği bol bir kapsül olmuş. Öncelikle belirtmeliyim ki artık ayda 4 şampiyon kristali yerine her ay 1 tane olmak üzere kapsül alabiliyoruz. Şampiyon kristalleri gitti diye üzülmeyin. Bence kapsülleri daha çok beğeneceksiniz. :)

İçerik: Kapsülün üstüne geldiğinde neler çıkabileceğini açıklıyor fakat maalesef ekran görüntüsü almayı unuttum. :(

İçinden çıkanlar:
1- 1 tane kesin olarak 1350 RP'lik kostüm veriyor. Evet direkt kostüm. Şampiyon kristali değil. Yani şampiyona sahipseniz direkt kostümü turuncu öz kullanmadan kullanabiliyorsunuz.
2- 200 turuncu öz.
2- 5 tane şampiyon kristali verdi. (Swain, Vayne, Syndra, Jhin, Tahm Kench) (Hepsi dönüştürüldüğünde 5400 mavi öz yapıyor.)
3- 2 adet 1. seri ebedi verdi. (Jax ve Lillia)
4- 30 günlük XP takviyesi verdi. Evet 30 günlük XP takviyesi!
5- Ve en güzeli, 650 RP verdi. Daha önce hiçbir kutudan, sandıktan vs. bir şeyden RP çıktığı görmemiştim. Bu ilk sanırım.

8 TL'ye inanılmaz içerikler cidden. Sadece 630 RP'nin bile fiyatı daha yüksek. Kesinlikle kaçırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1635352242460.png

1635352251943.png

İçerik bu şekilde. Efsane olmuş.

Sadece RP verseydi bile 4 şampiyon kristalinden daha iyiydi ama yetmemiş XP arttırıcı ve ek ödüller eklemişler. 1,5 yıldır Prime kullanıyorum ve gün geçtikçe Amazon'a olan sevgim katlanıyor 😄
RP çok hora geçti. :D Gelen RP ile sana özel mağazadan K/DA ALL OUT Akali aldım.

Geri
Yukarı