League of Legends'a yeni Prime kapsülleri geldi!

Selam, az önce yeni gelen League of Legends Prime kapsüllerini denedim ve gerçekten içeriği bol bir kapsül olmuş. Öncelikle belirtmeliyim ki artık ayda 4 şampiyon kristali yerine her ay 1 tane olmak üzere kapsül alabiliyoruz. Şampiyon kristalleri gitti diye üzülmeyin. Bence kapsülleri daha çok beğeneceksiniz. :)

İçerik: Kapsülün üstüne geldiğinde neler çıkabileceğini açıklıyor fakat maalesef ekran görüntüsü almayı unuttum. :(

İçinden çıkanlar:
1- 1 tane kesin olarak 1350 Rp'lik kostüm veriyor. Evet direkt kostüm. Şampiyon kristali değil. Yani şampiyona sahipseniz direkt kostümü turuncu öz kullanmadan kullanabiliyorsunuz.
2- 200 turuncu öz.
2- 5 tane şampiyon kristali verdi. (Swain, Vayne, Syndra, Jhin, Tahm Kench) (hepsi dönüştürüldüğünde 5400 mavi öz yapıyor.)
3- 2 adet 1. seri ebedi verdi. (Jax ve Lillia)
4- 30 günlük XP takviyesi verdi. Evet 30 günlük XP takviyesi!
5- ve en güzeli, 650 rp verdi. Daha önce hiçbir kutudan, sandıktan vs. bir şeyden rp çıktığı görmemiştim. Bu ilk sanırım.

8 TL'ye inanılmaz içerikler cidden. Sadece 630 Rp'nin bile fiyatı daha yüksek. Kesinlikle kaçırmayın.

Hediyeyi almak için yeni Amazon hesabı açtım ve ganimet kısmına tıkladım ama benim yan LoL hesabımı görüyor ve çıkmak istediğimde çıkış yapmıyor sıfırdan tarayıcıyı kurmama rağmen hala yan hesabım bağlı görünüyor acaba bu Amazon hesabından yan LoL hesabımı nasıl silebilirim bir türlü ganimeti alamıyorum bu yüzden.

Selam, az önce yeni gelen League of Legends Prime kapsüllerini denedim ve gerçekten içeriği bol bir kapsül olmuş. Öncelikle belirtmeliyim ki artık ayda 4 şampiyon kristali yerine her ay 1 tane olmak üzere kapsül alabiliyoruz. Şampiyon kristalleri gitti diye üzülmeyin. Bence kapsülleri daha çok beğeneceksiniz. :)

İçerik: Kapsülün üstüne geldiğinde neler çıkabileceğini açıklıyor fakat maalesef ekran görüntüsü almayı unuttum. :(

İçinden çıkanlar:
1- 1 tane kesin olarak 1350 RP'lik kostüm veriyor. Evet direkt kostüm. Şampiyon kristali değil. Yani şampiyona sahipseniz direkt kostümü turuncu öz kullanmadan kullanabiliyorsunuz.
2- 200 turuncu öz.
2- 5 tane şampiyon kristali verdi. (Swain, Vayne, Syndra, Jhin, Tahm Kench) (Hepsi dönüştürüldüğünde 5400 mavi öz yapıyor.)
3- 2 adet 1. seri ebedi verdi. (Jax ve Lillia)
4- 30 günlük XP takviyesi verdi. Evet 30 günlük XP takviyesi!
5- Ve en güzeli, 650 RP verdi. Daha önce hiçbir kutudan, sandıktan vs. bir şeyden RP çıktığı görmemiştim. Bu ilk sanırım.

8 TL'ye inanılmaz içerikler cidden. Sadece 630 RP'nin bile fiyatı daha yüksek. Kesinlikle kaçırmayın.
Kanka hep mi boyle olacak bundan sonra anlamadım ya, lütfen soyler mısın bir seferlık mi?

O ne ya. Bana 650 RP + Parti Canavari + karakter çıktı.

650'ye de mağazadan 405 RP'ye kostüm aldım.

Sanırım kostüm konusunda bir tık şanssızım.

Kim nereden bilsin? Büyük ihtimalle Worlds'e özel bir kapsüldür bu.
Amazon'un sayfasında Worlds'de özel diye bir ifade yok. Bunun gibi özel bir şeyler olduğunda zaten ses getiriyor.

Papara kullanarak 6 farklı hesaba çektim ödülleri. Teşekkürler.

Her ay o kadar RP verirseler Riot zarar görür.
Evet. 2015 geliri 1.6 milyar dolar olan şirket 30$'lık RP verdi diye zarar görecektir.

İşin içinde Amazon'da var. Kesin Jeff kara kara düşünüyordur şuan. 30$'lık zararı kapatmak için AWS'yi satmayı düşünüyordur. Çok mahçuptur Riot Games'e karşı.

Nasıl Papara kullanarak 6 farklı hesaba çektin?
6 farklı Amazon hesabı açtım, 2 adet kart ile hesapları deneme sürümü ile ilk ay ücretsiz olacak şekilde Prime denemesi başlattım.

Geri
Yukarı