League of Legends'da 2 rank atlama taktiği

Brummbar

Hectopat
Yer
Bursa
Bu taktik halen geçerli mi? Şimdi yapmak istiyorum ama boşuna lp kaybetmek istemiyorum.
Hesap kastım 30 level oldum şu an gümüş 4 90 lp %60 wr var 1 maç sonra gümüş 2 1 Lp'ye atacak büyük ihtimal.
Daha sonra oyun karakter seçimindeyken oyunu 2 defa bozup gümüş 3'e düşerek 1 maç kazanıp gümüş 1 olabilir miyim?
Eskiden yapıyordum LoL'e ara verdim şimdi geri başladım halen duruyorsa bunu Gold ve Platta'da yapabilir miyim?

Bu taktik halen geçerli mi? Şimdi yapmak istiyorum ama boşuna lp kaybetmek istemiyorum.
Hesap kastım 30 level oldum şu an gümüş 4 90 lp %60 wr var 1 maç sonra gümüş 2 1 Lp'ye atacak büyük ihtimal.
Daha sonra oyun karakter seçimindeyken oyunu 2 defa bozup gümüş 3'e düşerek 1 maç kazanıp gümüş 1 olabilir miyim?
Eskiden yapıyordum LoL'e ara verdim şimdi geri başladım halen duruyorsa bunu Gold ve Platta'da yapabilir miyim?

Ben bir kere denedim olmadı belki ben şanssızımdır fakat şansınızı deneyin zaten smurfse kasarsınız

2 kere dodge atamıyorsun, attığın zaman 12 saat mi ne ban atiyor. Taktige gelecek olursak hala çalışıyor. Yüzde 60 kazanma oranının üzerinde olman yeterli.

Ben de arkadaşımı kasıyorum “premade”olarak. Benim smurf hesapta çift lig atlıyor lakin hesap gümüş 3’e düştü seni gümüş 1 yapmıyor. Gümüş 2’ye atıyor tekrar. Keşke 1’e atsa. 26LP geliyor her maç 9LP gidiyor.

Geri
Yukarı