League of Legends'de nasıl iyi bir oyuncu olunur?

Hocam olay klavye fare kırmak değil. Ben LoL oynamaktan şu an LGS'ye çalışmıyorum, eskiden çok sessiz sakin asla küfür etmeyen biriydim fakat şu an eski halimden eser yok. Bazen sinirden ağladığım oluyor Riot oyunlarında. Mesela daha dün Valorant oynuyorum, 3 pre gelip arkadaşım ve benim maçımı trollüyor, dereceli maçta bir de. Gelip bizi kör ediyor öldürüyor yerimizi belli ediyor, kafayı yedim dün çıldırttılar gerçekten.

Riot'u LGS öğrencisine oynatmayın oynattırmayın. Allah'tan derslerim iyi ve oyunlarda noobum 1 2 haftada sıkılıp silmezsem sonum belli...

Hocam olay klavye fare kırmak değil. Ben LoL oynamaktan şu an LGS'ye çalışmıyorum, eskiden çok sessiz sakin asla küfür etmeyen biriydim fakat şu an eski halimden eser yok. Bazen sinirden ağladığım oluyor Riot oyunlarında. Mesela daha dün Valorant oynuyorum, 3 pre gelip arkadaşım ve benim maçımı trollüyor, dereceli maçta bir de. Gelip bizi kör ediyor öldürüyor yerimizi belli ediyor, kafayı yedim dün çıldırttılar gerçekten.

Ya bu kadar takmak yerine makara vur geç yapmazsan yıpranırsın kardeşim. Saygılar.

Hocam ben 130 seviyede kurtuldum sizinki bu kadar geç olmasın şimdiden bırakın. Arada oynayasım geliyor ama sıkıyorum dişimi sınav olayları yüzünden. Gerçi ne olacağımız belli de :).

Adam nasıl daha iyi olabilirim? Demiş gelen 20 cevabın 19 tanesi oynama bırak bilmem ne. Arkadaşlar sizce LoL oynanır mı başlanır mı dememişki. Garip.

Soruya gelecek olursak uzun süre çok iyi seviyelerde oynadım şimdi de rushlamaya çalışıyorum. Ben lise dönemindeyken eve geçerken böreğimi alır XPEKE Zed xPeke Kassadin xpeke Orianna vs. vs diye tüm champ oynayışlarını izlerdim. İzleyipte öğrenmek anlamakta var tabii. Mainini belirlediysen oraya yönelik oyunculardan keyif alacağının maçlarını izleyebilirsin. Tam maçlarını.

Hero'ları iyi tanımak nerede ne yapabileceğini bilmek önemli. Ben mesela şu an belli bir dakikada herhangi bir champ ile herhangi bir champa skill atıcakken atmadan hep damage tahmini yaparım bazen noktasına kadar tutturduğum dahi oluyor. Tabii bunlar oynayarak ama boş değil anlayarak öğrenerek oynamakla başlıyor.

Adam nasıl daha iyi olabilirim? Demiş gelen 20 cevabın 19 tanesi oynama bırak bilmem ne. Arkadaşlar sizce LoL oynanır mı başlanır mı dememişki. Garip.

Soruya gelecek olursak uzun süre çok iyi seviyelerde oynadım şimdi de rushlamaya çalışıyorum. Ben lise dönemindeyken eve geçerken böreğimi alır xpeke Zed xpeke Kassadin xpeke Orianna vs. vs diye tüm champ oynayışlarını izlerdim. İzleyipte öğrenmek anlamakta var tabii. Mainini belirlediysen oraya yönelik oyunculardan keyif alacağının maçlarını izleyebilirsin. Tam maçlarını.

Hero'ları iyi tanımak nerede ne yapabileceğini bilmek önemli. Ben mesela şu an belli bir dakikada herhangi bir champ ile herhangi bir champa skill atıcakken atmadan hep damage tahmini yaparım bazen noktasına kadar tutturduğum dahi oluyor. Tabii bunlar oynayarak ama boş değil anlayarak öğrenerek oynamakla başlıyor.

Fikir diye bir şey var ya görüş falan hani düşündüklerimiz oyunda yeni falan ya hani hayatını mahvetmesin diye dedik. Aradan da çıkıyor 2-3 fanboy laf sallıyor anlamadım oynamak ya da oynamamak ona kalmış.

Fikir diye bir şey var ya görüş falan hani düşündüklerimiz oyunda yeni falan ya hani hayatını mahvetmesin diye dedik. Aradan da çıkıyor 2-3 fanboy laf sallıyor anlamadım oynamak ya da oynamamak ona kalmış.
Kardeşim uyuşturucu mu bu. Neyini karartacak. Kendi beyni zikri yok mu? 200.000 e araba alıcam ne alayım diyen adama, araba alma paranı biriktir ev al demek gibi bir şey bu

Kimsenin boş yaptığı falan yok yorumlarına dikkat et.Burası tartışma formu insanlar kendi fikirlerini söylüyorlar.Kendi fikrin buysa doğru dürüst anlatabilirsin.İnsancıl ol.
İnsanların fikiri falan değil. Başlama diye birşey yok adam nasıl iyi oynayacagını sormuş bırak sil oynama gibi şeyler denir mi ? Tartışma böyle olmaz.
Niye mahvetsin ? Hayatım güzel lol oynuyorum. Bak mümkünmüş.

Kardeşim uyuşturucu mu bu? Neyini karartacak. Kendi beyni zikri yok mu? 200.000'e araba alacağım ne alayım diyen adama, araba alma paranı biriktir ev al demek gibi bir şey bu.

Arabayla alakası ne hocam bu işin? Bilgisayar başında 7 8 saat bu boş oyunu oynayıp sinir hastası olacağına derslerine çalışsın dedik ne yaparsa yapsın.
İnsanların fikiri falan değil. Başlama diye birşey yok adam nasıl iyi oynayacagını sormuş bırak sil oynama gibi şeyler denir mi ? Tartışma böyle olmaz.

Niye mahvetsin ? Hayatım güzel lol oynuyorum. Bak mümkünmüş.
Tamamdır fanboy.

Geri
Yukarı