League of Legends'i neden bırakmalıyız?

EU westteki Avrupa'lı oyuncuların da bir farkı yok. Sadece küfür az. Bir de Türk olduğunu öğrenirlerse yandın. O kadar çok saçma sapan itham gördüm ki yok deve üzerinde internet çekiyor mu yok Türk'ler şöyle Türk'ler böyle ırkçılık hat safhada demek istediğim olay millette değil insanda bitiyor. Sadece kol için olan bir durum değil bu Online rekabetçi oyunların hepsinde vardır bu tip şeyler. Tabii Riot'un cezalandırma sistemi iğrenç orası ayrı. Geçenlerde TR sunucusunda maç bitti çok ağır yendik. Adam sülalede adam bırakmadı bizim :D bende hiçbir şey yazmadan SS alıp Riot'a bilet olarak yolladım SS'i orada her şey apaçık ortada olmasına rağmen hiçbir şey yapılmadı. Rioterin yazdığı uzun metnin ana fikri ise oyun için raporlamanın işe yaramadı gerektiği bilet olarak kabul etmedikleriydi. Yahu kardeşim git bilgisayardan banla işte bu kadar mı zor biz SS alıp sana bilet atıyoruz aldığımız cevaba bak. Neyse fazla sinirlenmişim herhalde biraz uzun oldu :D
Neden ırkçılık yaptıkları belli değil mi? Bizim millet bulunduğu her ortamın içine bi güzel mıçıyor. Herkes kötü oyun geçirebilir ama sen hem gidip adamların sunucusunda oyna hem de adamın ilk ölüşünde kafasına 50 tane ping atıp hakaret et adama. Az bile yapıyorlar ırkçılık yaparak. Bunu sana söylemiyorum bu arada. Bu söylediklerimi yapanlar için geçerli.

Edit: Evet dostlar ben de hikayeli oyunlar oynamayı çok isterdim ve severim, zaten birçoğunu bitirmişimdir ama ekran kartım yandığından o dönemi kapattım :D
Mecbur LoL'e tekrar başladım. Tiltiğimi attım sakinleştim hangi şampiyonla hangi lanede iyiyim diye düşündüm ciddi bir şekilde oynamaya başladım ve yalansız elmas olmama 2 gün falan kaldı herhalde :D

Bence bu sorunun kaynağı LoL'un baştaki verdiği eğtim çünkü baştaki etğitim zayıf o eğitimle inslar oyuna girdiği zaman bir şey yapamıyorlar ve benim oyunum kötüyse seninkide kötü olsak gibi bir mantıkla sövüyolar.

TR server denen illet oyuna yeni başlamıştım Master'yi ile YouTube'da videolarını izledim antrenman yapıyorum, derken yaşımdan küçük çocukların küfür etmesi raporlamama rağmen ceza almamaları beni sinirlendirdiği için sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı