Leauge of Legends yüklenme ekranında kalıyor

DoozyFlozzy

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi dün hiçbir sıkıntı yokken bugün kullanıcı adı şifre yazıyorum, giriyorum ekteki gibi yüklenme ekranında kalıyor. Başka bir hesap ile girebiliyorum ban yemiş olsam banlık bir şey yaptığımı hatırlamıyorum ayrıca e-postama baktım herhangi bir şey gelmemiş kaç gün yediğim veya ne sebeple yediğim de belli değil can sıkıcı bir hal aldı artık.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar diliyorum.

Dosya Ekleri

• banliyo.PNG
    banliyo.PNG
    40 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
  • Başlat” bölümüne tıklayın.
  • Arama kısmına “Güvenlik Duvarı” yazarak ilk çıkan seçeneğe girin.
  • Burada sizi karşılayan seçenekler arasında “Bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver.” olana tıklayın.
  • Uygulama listesinden “League of Legends” oyununu bulun ve karşısında yer alan kutucukları işaretleyin.
  • Uygulama listesinde “League of Legends” oyununu bulamıyorsanız aşağıdaki adımlardan devam edin.
  • Sağ üst tarafta bulunan “Ayarları değiştir” seçeneğine dokunun
  • Listenin sağ alt köşesinde yer alan “Başka bir uygulamaya izin ver…” butonuna tıklayın.
  • Gözat” seçeneğine dokunun ve oyunun kurulu olduğu dizine giderek “RiotClientServices.exe” dosyasını seçin.
  • ” butonuna tıklayarak ayarları kaydedin ve çıkın.

• Bu işlemleri sık sık tekrarlamanıza gerek olmadan bir defaya mahsus düzenlemeniz yeterli olacaktır.

• başlat” bölümüne tıklayın.
  • Arama kısmına “güvenlik duvarı” yazarak ilk çıkan seçeneğe girin.
  • Burada sizi karşılayan seçenekler arasında “bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver.” olana tıklayın.
  • Uygulama listesinden “League of Legends” oyununu bulun ve karşısında yer alan kutucukları işaretleyin.
  • Uygulama listesinde “league of legends” oyununu bulamıyorsanız aşağıdaki adımlardan devam edin.
  • Sağ üst tarafta bulunan “ayarları değiştir” seçeneğine dokunun
  • Listenin sağ alt köşesinde yer alan “başka bir uygulamaya izin ver…” butonuna tıklayın.
  • göz at” seçeneğine dokunun ve oyunun kurulu olduğu dizine giderek “RiotClientServices.exe” dosyasını seçin.
  • ” butonuna tıklayarak ayarları kaydedin ve çıkın.
  • Bu işlemleri sık sık tekrarlamanıza gerek olmadan bir defaya mahsus düzenlemeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ediyorum. “RiotClientServices.exe” eklediğim zaman zaten özel durumlar listesinde var diye bir uyarı alıyorum. LoL Launcer vardı onun önündeki tikleri onayladım uygula dedim maalesef yine aynı.

Geri
Yukarı