Lebron 19 ayakkabı vurma yapıyor

Aly35

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Sorunum başlıktaki gibidir. Bayramda Nike'dan Lebron 19 (Black) model ayakkabı aldım fakat şaşırtıcı şekilde ayakkabı 0.5 numara büyük olmasına rağmen ayağıma vuruyor. Ayak topuk bölgem inanılmaz acıyor sol taraf su topladı ve yara oldu. Sağ tarafta da su toplanmaya başladı. Ayrıca ek olarak uzun süre oturunca ayağımda uyuşma da yapıyor. Yarabandı kullanıyorum ama böyle olmaz. Giyip böyle sorun yaşayan var mı? Bu sorunu nasıl halledebilirim? İade sürecine girmek istemiyorum, Nike'ın bu süreci sıkıntılı oluyor ama durum bunu gösteriyor. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Bu ayakkabılarda sadece küçük ise sorun olacak gibi bir durum yok. Büyük de almaman, tam ayağına olacak şekilde alman gerekir. Ayağına büyük gelen bir ayakkabı alırsan özellikle basketbol, koşu vb topuk desteği gerektirecek ayakkabılarda topuk kısmında ayağına büyük olduğu için boşluk kalıyorsa taban içe doğru esneme yaparak sert olan topuk desteğinin topuk ve aşil tendonu arasındaki bölgeye baskı yaparak vurmasına neden olacaktır. Yarım numara da olsa ayağa büyük gelen ayakkabı alınmaz. Mağazasını çok bilmem ama Nike sitesinden iadeler ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım hatta o konuda Türkiye'deki en iyi firmalardan biridir ki bu şekilde giymek istemiyorsan o sürece mecburen katlanacaksın malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı