LED Şerit Önerisi

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Anakartımın RGB girişiyle bağlamak istiyorum ve bu LED'in nasıl olduğunu bilmiyorum. Çünkü internette adaptörlü gördüm. 50-70₺ güzel ışık yayan LED var mı? Kasa ve masa önü için düşünüyorum. 2-3m.

Son düzenleyen: Moderatör:
Set halinde de alabilirsin, uyguna bulursan sadece 5 metre olarak ta işini görür. Kasa RGB girişine 2 metreden fazla takmaman daha iyi olur, fazlası zararlı çok amper çekeceğinden.

Anakartının modeli nedir?
Bu konuya bir göz atarsan belki istediğin ürünü bulabilirsin.
Eğer anakartın ARGB destekliyorsa:
ARGB'li bu ürün daha da iyi olabilir.

Anakartının modeli nedir?
Bu konuya bir göz atarsan belki istediğin ürünü bulabilirsin.
Eğer anakartın ARGB destekliyorsa:
ARGB'li bu ürün daha da iyi olabilir.

ARGB olmaz çünkü B450M S2H.

Anakartı ARGB desteklemiyorsa ne işine yarayacak hocam. :)
1614280298865.png

Yani anakartın ARGB destekliyorsa gidip RGB alma git ARGB al anlamında yazdım.
ARGB olmaz çünkü B450M S2H.

Tamamdır dostum. Peki kesin anakarta mı bağlamak istiyorsun yoksa adaptör ile prize bağlamak işini görür mü?

Eki Görüntüle 896282

Tamamdır dostum. Peki kesin anakarta mı bağlamak istiyorsun yoksa adaptör ile prize bağlamak işini görür mü?

Hangisi daha iyi olur bilmiyorum. Anakart yazılımında mı daha çok şey yaparım kumanda da mı?
Eki Görüntüle 896282

Ve bir şey daha soracağım, internette daha ucuza daha uzun gördüm bu neden öyle değil?

Son düzenleme:
Hangisi daha iyi olur bilmiyorum. Anakart yazılımında mı daha çok şey yaparım kumanda da mı?

Şimdi şöyle bir durum var anakartının destekleyeceği LED uzunluğu sınırlı. Mesela 2 metre LED'i %20 parlaklıkta yakman tavsiye ediliyor. Alta linki koyacağım orada ki postta yazıyor. Tabi bu yazı X570 Tomahawk ARGB LED için geçerli, senin kart daha az ya da daha çok olabilir.
USB ile takılan LED'ler var prize takılan LED'ler var. Açıkçası alıp denemediğim için şunu al kullan diyemiyorum alırsın memnun kalmazsın benim yüzümden paran boşa gitmesin. Yukarıda attığım ürünü kullandığım için önermiştim ama o da senin anakart tarafından desteklenmiyor.

Benim LED aldığım dükkan bu internetten araştırdım düzgün bir yer gibi* eğer anakarta bağlamakta ısrarcıysan bunu düşünebilirsin:

*: Kesin iyidir demiyorum tahmin bildiriyorum sen yine bir araştır :).

Yeni konular

Geri
Yukarı