LED şerit ve yeni oda için aksesuar tavsiyesi

Pemain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Yeni eve taşınacağım için odamı orada masa vb değiştirmek daha güzel şekilde tasarlamak istiyorum. LED şerit (RGB olursa çok daha iyi olur yani tek ışık olmayan, modları olan ve aşırı basit de olmayan bir LED olursa güzel olur) almak istiyorum. Hemen taşınamayacağım için Aliexpress gibi yurt dışı mağazalardan da önerebilirsiniz. LED aydınlatmayı oda da masa arkasına monitör arkasına yerleştirebilirsin gibi öneriler de yaparsanız sevinirim çünkü benim aklıma sadece masa arkası ve duvarların tavanla birleştiği kısam koymak geliyor.

Merhabalar. Yeni eve taşınacağım için odamı orada masa vb değiştirmek daha güzel şekilde tasarlamak istiyorum. LED şerit (RGB olursa çok daha iyi olur yani tek ışık olmayan, modları olan ve aşırı basit de olmayan bir LED olursa güzel olur) almak istiyorum. Hemen taşınamayacağım için Aliexpress gibi yurt dışı mağazalardan da önerebilirsiniz. LED aydınlatmayı oda da masa arkasına monitör arkasına yerleştirebilirsin gibi öneriler de yaparsanız sevinirim çünkü benim aklıma sadece masa arkası ve duvarların tavanla birleştiği kısam koymak geliyor.
Kaç metre almayı düşünüyorsun?

Şeritlere bu kadar fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Ben 50 TL ye 5 metre RGB şerit almıştım bir kaç ay önce. Masa arkasına döşedim parlaklığı gayet iyi. 2 adet alsan tüm odayı sararsın.

Tavandan dolaşırsam 15 metre yeterli olur diye düşünüyorum yoksa masa için en fazla 5 metre yeter.

RGB hazır LED 15 mt adaptörde lazım olur biraz masarfa girer. Ben kendi yaptığım gibi tavsiye verebilirim. Adaptöre masraf yapcağınıza odanıza raf yapabilirsiniz duvara. Oraya bilgisayar paçalarının kutularını kitaplarnızı vs koyup rafın altına LED çekip bir kabloda masanın oraya çekerek yapabilirsiniz. Tavanda RGB biraz abartı kaçabilir oda başka yerlere kayar :) .Tabi bu benim görüşüm size kalmı bir şeydir.

Teşekkürler fikirleriniz için masa arkasına yapmaya karar verdim bende yoksa dediğiniz gibi biraz masraflı oluyor.
Şeritlere bu kadar fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Ben 50 TL'ye 5 metre RGB şerit almıştım birkaç ay önce. Masa arkasına döşedim parlaklığı gayet iyi. 2 adet alsan tüm odayı sararsın.

Siz nereden almıştınız peki? Ne zamandır kullanıyorsunuz bir de ben bayağı kalitesiz şeyler görüyorum çünkü Gittigidiyor'da falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı