Left 4 Dead 2 Aksiyon durumunda oyundan atıyor [Non-Steam]

qrutal

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 2 veya 3 gün önce İnternetten Left 4 Dead 2 indirdim arkadaşlarla hamachi üzerinden oynuyorduk, herkes bağlandı server'a daha o zamana kadar sıkıntı yoktu daha sonra ilermeye başladığımızda savaş sahnelerinde bir kaç zombiye sıktıktan sonra oyundan atıyor. Zombiye sıkmasam bile sadece savaş içinde olsam da oyundan atıyor.
Hiç bir hata vermiyor.

2 veya 3 Farklı Crack denedim olmadı. Tüm grafik ayarlarını en düşüğe çektim denedim o da olmadı. Bir kaç farklı forumlarda okuğum ayarlardan "multi-core rendering" disabled yap dediler onuda yaptım olmadı.

Bilgisayarımda Steam var acaba steam bir şekilde oyunu non-steam diye engelliyor mu bilmiyorum.

4 arkadaş oyuna giriyoruz ikisi oyun oynayabiliyor (bilgisayarları o kadar da iyi olmasına rağmen) ben ve diğer arkadaşım aynı sebepten ötürü oyundan atılıyoruz. İkimizin bilgisayarında da Steam var oynayabilen diğer iki arkadaşımı da Steam yok.

Bilgisayar özelliklerim;

Dell Latitude E6420
İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 32 bit
İşlemci : Intel i3-2330M (2.5Ghz)
Ekran Kartı : Intel HD Graphics 3000
RAM : 4GB
DirectX : Dx11

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı