Left 4 Dead 2 bunde alınca iki oyun da kütüphaneye eklenir mi?

R A U M

Decapat
Yer
Azerbaycan, Bakü
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
Arkadaşlar, Steam yaz indirimleri mevcut. Counter-Strike ve Source satın aldım. Left 4 Dead 2 almayı düşünüyordum. Aramaya yazınca bundle gibi bir teklif geldi Left 4 Dead ve Left 4 Dead 2 ikisi 2.5 dolar değil de 1.88 dolar. Bu teklifi satın alırsam iki oyun da kataloguma eklenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Steam yaz indirimleri mevcut. Counter-Strike ve Source satın aldım. Left 4 Dead 2 almayı düşünüyordum. Aramaya yazınca bundle gibi bir teklif geldi Left 4 Dead ve Left 4 Dead 2 ikisi 2.5 dolar değil de 1.88 dolar. Bu teklifi satın alırsam iki oyun da kataloguma eklenir mi?
İki oyunu da oynayabilirsiniz. Kitaplığınıza eklenir.

Evet kesinlikle kütüphanenize gelir.

4.5 TL'ye ikisi de geliyordu indirimle almıştım şu anki fiyatını bilmiyorum ama bundle paketi 4.5 TL'ye almıştım yani iki oyun ucuza geldiği için almak istiyor sanırsam.

2 oyun tek tek almaktan ucuz geliyor doğru, ama 1'i oynamayacaksan sırf kütüphanede durmasına para vereceksin. Ucuz veya değil, benim gözümde boş para. Kendi bilir.
İki oyunda kütüphanenize eklenecek. Tavsiyem indirimlerde Valve Complete Pack alın.

Oynamasan bile kütüphanede kalsın, fazla mal göz çıkarmaz.

2 oyun tek tek almaktan ucuz geliyor doğru, ama 1'i oynamayacaksan sırf kütüphanede durmasına para vereceksin. Ucuz veya değil, benim gözümde boş para. Kendi bilir.

Şimdi sana soruyorum Left 4 Dead 2'yi 18TL diyelim bundle paketide 4TL diyelim hangisini almak mantıklı olurdu?

Yeni konular

Geri
Yukarı