Left 4 Dead 2 Lag Sorunu

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Merhaba arkadaşlar, steam hesabımda orjinal olan left 4 dead 2 oyununu oynamaktayım, bu oyun yaklaşık 2 senedir steam kütüphanemde ekli durumda. Sorun ise şu, mesela geçen sene multiplayer olarak oynadığımda hiç bir lag, ping, delay olmadan oynayabiliyordum çünkü 20 mbps fiber internete sahibim (akk yok). Oyunu yine yükledim ve multiplayer oynarken kasma yapıyor, burdaki takılmadan kastım bilgisayarın darboğazı değil arkadaşlar, ağ bağlantısında yaşadığım ping, lag, delay(artık hangisi doğruysa) sorunu. İşin ilginç kısmı oyunda ping değerime baktığımda 40 ile 100 arasında değişiyor ama bazen (özellikle zombi saldırısı başladığında) o derece bir gecikme oluyorki sinirden oyunu kapatıyorum. Aynı bölümü single player olarak açtığımda sorunsuz sıfır takılmayla oynayabiliyorum. Bununla ilgili olarak superonline müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum ama bir şey değişeceğini sanmam...
Önerileriniz varsa bekliyorum. Teşekkürler.
(Multiplayer modunda sorun olduğu için buraya açtım konuyu, yanlışsa eğer fps oyunlar bölümüne taşıyabilirsiniz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline'ı arayıp ping durumunu bildir. Benim bildiğim Superonline pingiyle meşhur bir internet sağlayıcısı ama yinede tercih ediliyor. Başka multiplayer oyunlardada dener misin?

Superonline'ı arayıp ping durumunu bildir. Benim bildiğim Superonline pingiyle meşhur bir internet sağlayıcısı ama yinede tercih ediliyor. Başka multiplayer oyunlardada dener misin?
Dediğini ilk defa duydum açıkcası, 3.5 senedir aynı tarifedeyim, şu son 3 aya kadar fiyat olarak ve ping süresi olarak inanılmaz memnundum.Artık ne olduysa ping süreleri yüksek çıkıyor.Cevabın için teşekkürler müşteri temsilcisini arayım en iyisi.

Boşuna aramayın. :) Superonline topu TTNET' e atıyor. Danışıklı dövüş var aralarında. Servis formu oluşturuyorlar. Biri arıyor, sorunu hallettik diyorlar. O an bakıyorsun düzelmiş. 1 saat sonra yine aynı sıkıntılar devam ediyor. Şunların hepsine alternatif kendi alt yapısı olan bir firma çıksa çok güzel olucak. 6 Yıllık Superonline abonesiyim bu arada. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı