Legion 5 17.3" çanta tavsiyesi

Bütçe
300-400TL
targus citygear kullanıyorum gayet memnumu 3 sene önce sanırsam 250₺-300₺ civarında paraya almıştım mark ryden markasının çantalarıda iyi onlara da bakabilirsin istersen
Bunlar kanatlanmış 800-900tl :) ülkede her şey hızlı zamlanıyor galiba hp omeni alacağım

Şu da fena durmuyor şuna da bi göz atın isterseniz
Bu ürün tek bir yerde 368tl amazonda vs 500-600e çıkıyor hp omenin fiyatı bir çok yerde sabit 350-400tl bu ürün acaba omenden daha mı kaliteli amazonda vs omenden pahalı karar veremedim

bu ürünü satın aldım. Konu Kapatılabilir.

Son düzenleme:
Herkese merhaba, Lenovo Legion 5 (17.3 inc) cihazımı kolayca taşıyabilmek için sırt çantası araştırması yapıyorum.
3 tane çanta beğendim.

Dell olan 17 inc galiba biraz küçük gelecek gibi kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Kaliteli çanta tavsiyesi bekliyorum.
Hocam çanta alabildinizmi, ben de alacağim ama çanta bulamiyorum , PC nin arkasındaki çıkıntı normal çantalara sığmasını engelliyor,

Teşekkürler, sığıyor değilmi birde sırt ve çantanın alt taraf koruması iyimi, bunun 300 lü modeline baktım pek iyi değildi
Alt taraf koruması iyi yani çat diye koymadığın sürece hasar görmez. Büyüklük olarak aşırı yeterli şöyle söyliyim Laptop, Batarya, mousepad, kulaklık + ekstra giysi koyabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı