Legion 5 için 2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000

RythoN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Lenovo olmak zorunda değil. Başka modellere bakabilirsiniz. İlk attığın daha iyi gözüküyor. İkisi arasında onu alabilirsin.

Kanka PC nasıl memnun musun? Bir sıkıntısı var mı?
İkisi arasından 27 olan daha iyi gibi ama 27 olup 1080p olursa piksel sayarsın diyen çok.

Kanka PC nasıl memnun musun? Bir sıkıntısı var mı?
İkisi arasından 27 olan daha iyi gibi ama 27 olup 1080p olursa piksel sayarsın diyen çok.

Çiçek gibi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Maşallah diyeyim de nazar değmesin.😄 Valorant'ta LoL'de CS:GO'da Apex'te 85 dereceyi geçmedi. Witcher 3 ve NBA 2K21'de 95 derece gördüm ama anlık oldu. Çok ısınmıyor. Bu aralar RTX açık(Ultra) ve High ayarlarda Control oynadım. 45-60 FPS arasında aldım.(DLSS açıktı.) Alalı 3 ay oldu. Tek eksisi siyah olduğu için çok tozlanıyor.

Çiçek gibi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Maşallah diyeyim de nazar değmesin.😄 Valorant'ta LoL'de CS:GO'da Apex'te 85 dereceyi geçmedi. Witcher 3 ve NBA 2K21'de 95 derece gördüm ama anlık oldu. Çok ısınmıyor. Bu aralar RTX açık(Ultra) ve High ayarlarda Control oynadım. 45-60 FPS arasında aldım.(DLSS açıktı.) Alalı 3 ay oldu.

Ben alıp PC'yi evdeyken kasa gibi kullanmayı düşündüm, o yüzden monitör ve klavye alacağım. Ama 27 inç monitör çok mu büyük olur diye düşündüm FPS oyunları için.

Ben alıp PC'yi evdeyken kasa gibi kullanmayı düşündüm, o yüzden monitör ve klavye alacağım. Ama 27 inç monitör çok mu büyük olur diye düşündüm FPS oyunları için.

Kanka Lenovo alma cidden alma. Daha iyileri var. 24 inç yeter FPS oynayacaksan. Alttakini alabilirsin.

Kanka Lenovo alma cidden alma. Daha iyileri var. 24 inç yeter FPS oynayacaksan. Alttakini alabilirsin.

Kanka Lenovo alırsam bayağı iyiye gelecek gibi o yüzden yoksa ne işim var Lenovo monitörle.

Yeni konular

Geri
Yukarı