Elektronik Legion 5 Pro 3060 20.199TL

Arkadaşlar bu modelde batarya drain problemi olduğunu okudum bir kaç yerde bilgisi olan paylaşabilir mi ona göre iptal etmeyi düşünüyorum siparişi.
Hepsiburada da bir yorum görmüştüm legion 5 için tam olarak hangi model hatırlamıyorum, adam yük altında şarjdan yediğini yazmış

Legion,Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H,Model:82JD002ATX 300 fazla kaçar zaten 130W ekran karti işlemci 45W.
Gönderilen adaptörler ülkelere göre farklılık gösteriyormuş , aynı modele 300 watt verildiğide oluyor ama türkiyede 230 watt herhalde yani bence 230 watt tam yetse neden 300 wattlık adaptör yapsınlar bu model için. Hp omen aynı özellikte laptop için 330 wattlık adaptör veriyor

230W'lik bir adaptörü zorlayacak bir gereksinim gözükmüyor cihazda, zorlayıp düşse bile aşırı derecede düşüp sıkıntı cikarcagini sanmiyorum.

Bende pro olmayan modeli mevcut 15 inç 5600h model 300 watt adaptör mevcut bunda da kesin 300 watt vardır tahminimce....

stok yok.
1656861107957.png

230W'lik bir adaptörü zorlayacak bir gereksinim gözükmüyor cihazda, zorlayıp düşse bile aşırı derecede düşüp sıkıntı cikarcagini sanmiyorum.
Bu farklı bir model ama güç yetmediği için bataryadan sarj yiyomuş burdan yorumuna bakabilirsin :

Hocam karasız kaldım iade edip etmemek arasında, servisle görüşüp 300W adaptör isteyebilirim belki veya iade ederim.

Hocam o cihazı aldığınızdan daha yüksek bir ücrete satadabilirsiniz. Ideapad bile Ryzen 7 ve 3060 ile daha pahalıya satılıyor. 2. el alacağınızı bilsem bu kadar şüphe ile yaklaştığınızdan dolayı bendeki aynı donanıma sahip Aorus 15P'yi direkt takaslayalim derdim😃
Kısaca öyle bir hata yapmayın. Harika bi' cihaz o fiyata.

Geri
Yukarı