Legion 5 Pro inceleme

Merhaba hocam daha 1 ay önce Hollanda'dan aldım bende şu an FIFA oynarken anlik 93'e çıkıp yeniden 85 seviyelerine düşüyor sence bu bir sorun teşkil eder mi laptop soğutucu olarak resimde olanı kullanıyoruum.
(Bazen 92 derecelerde 40-50 saniye kalıyor sonra yeniden 88 o civarlara geliyor)

@Ek01000

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-20-15-07-49-695_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-10-20-15-07-49-695_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba hocam daha 1 ay önce Hollanda'dan aldım bende şu an FIFA oynarken anlik 93'e çıkıp yeniden 85 seviyelerine düşüyor sence bu bir sorun teşkil eder mi laptop soğutucu olarak resimde olanı kullanıyoruum.
(Bazen 92 derecelerde 40-50 saniye kalıyor sonra yeniden 88 o civarlara geliyor)

@Ek01000
Laptop sogutuculari genelde laptopun arkasini, fanlarini bloklamadan yukseltmek kadar iyi verim vermiyor. Sicakliklarin normal, CPU 105 dereceyi gecmiyorsa sikinti yok demektir.

Laptop sogutuculari genelde laptopun arkasini, fanlarini bloklamadan yukseltmek kadar iyi verim vermiyor. Sicakliklarin normal, CPU 105 dereceyi gecmiyorsa sıkıntı yok demektir.

Yok hocam daha 95'i hiç geçmedi ama bana bu seviyeler zararlı dediler forumda o yüzden sormuştum. FIFA 22'yi 80 FPS'e sabitledim bu yüzden şu an 73 derecelerde FPS sınırını kaldırırsam 240 oluyor ama işlemci dediğim ısılarda bundan sonra oyunları FPS sınırı ile oynayacağım olmadı.

Yok hocam daha 95'i hiç geçmedi ama bana bu seviyeler zararlı dediler forumda o yüzden sormuştum. FIFA 22'yi 80 FPS'e sabitledim bu yüzden şu an 73 derecelerde FPS sınırını kaldırırsam 240 oluyor ama işlemci dediğim ısılarda bundan sonra oyunları FPS sınırı ile oynayacağım olmadı.
Zararli olsa kapanirdi bilgisayarin, bosver o patates beyinlileri kendilerini Lenovo muhendislerinden bilgili zannediyor cahiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı