Legion 5 Pro nasıl?

idealsistemim

Centipat
Daha fazla  
Bir hayli PC inceledim. Ancak ekran kalitesi konusunda Legion Pro gibi PC bulamadım.

Önerisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hayli PC inceledim. Ancak ekran kalitesi konusunda Legion Pro gibi PC bulamadım.

Önerisi olan var mıdır?

Ekranı mükemmel evet, ama diğer konularda V25 gibi bir şaheser varken bakmazdım.

IMG_20211023_141953.jpg

Ekranı mükemmel evet, ama diğer konularda V25 gibi bir şaheser varken bakmazdım.

Eki Görüntüle 1196892
bugün görme şansım oldu.. oyun oynmayacağım için bana biraz ağır ve büyük geldi.

belki biraz da ekran takıntım var. legion daha canlı geldi nedense..
bugün görme şansım oldu.. oyun oynmayacağım için bana biraz ağır ve büyük geldi.

belki biraz da ekran takıntım var. legion daha canlı geldi nedense..
ama kasa ve işlemci iyi

Siz de mi V25 aldınız?

Hayır, almadım. Ama alacak olsam V25 alırdım, 5 Pro'nun malzemesi fiyatına yakışmıyor hocam.

Bugün görme şansım oldu. Oyun oynmayacağım için bana biraz ağır ve büyük geldi.

Belki biraz da ekran takıntım var. Legion daha canlı geldi nedense.

Ama kasa ve işlemci iyi

O durumda daha iyi bir seçenek olabilir Legion.

markayı modeli bizim gibi doğu ülkelerinde iyi yada kötü yapan şahıslardır. sizin standartlarınız yüksek değilse elinizdeki size at gibi gözükür. Aksi halde iade edersiniz. Ben 4 defa monster ürünü aldım. 23 bin tl ye . Üst model. 2k ekran 165 hz panel. Hepside sorunlu çıktı iade ettim. Bildiin marka kronik sorunlu aletleri kaktırıyor. Ama beni yoksayın bi sürü ben memnunum diyen de görüceksiniz. yani uzun lafın kısası başkasının eşeğiyle yola çıkacaksanız eşeğin sahibini bilin.

Yeni konular

Geri
Yukarı