Legion 5 Pro vs ASUS ROG G17

Hocam para hazırsa bence alın ne olacağı belli olmuyor. Stok kalmayabilir vs. ben eylül ayını bekliyorum bakalım ne olacak.
Param hazır, tek sıkıntı kargonun ne olacağı. Eğer 1-2 ayda gelirse hiçbir anlamı kalmaz. Onu birince ağızdan öğrenmem lazım.

@Dark Lord of the Sith hocam bu arada kafada hep 17.3'e göre planlama yapmıştım. Şimdi 16" ekran küçük gelmesin? 27" ekrandan geçeceğim süreç bayağı sancılı olacak ama 17.3 almadım diye pişman olur muyum? ROG'un indirime girmesini beklememe gerek var mı sizce?

Son düzenleme:
@Dark Lord of the Sith hocam bu arada kafada hep 17.3'e göre planlama yapmıştım. Şimdi 16" ekran küçük gelmesin? 27" ekrandan geçeceğim süreç bayağı sancılı olacak ama 17.3 almadım diye pişman olur muyum? ROG'un indirime girmesini beklememe gerek var mı sizce?
16" küçük gelmez diye düşünüyorum ama bu şeyler tamamen kişisel olduğu için tam olarak bir şey söylemek çok zor.

Cevaplarınız için teşekkürler, son olarak kargoyu öğrenirsem artık sona ulaşabilirim.
Kargo ödeme ekranında ne yazıyorsa o.

Ödermiş gibi yapın en son "sipariş ver" kısmına gelin yazdığı tarih arasında veya öncesinde kesinlikle gelir. Gelmesse telafi ederler size.

Kargo ödeme ekranında ne yazıyorsa o.

Ödermiş gibi yapın en son "sipariş ver" kısmına gelin yazdığı tarih arasında veya öncesinde kesinlikle gelir. Gelmesse telafi ederler size.
Burada 7-12 iş günü diyor hocam ama ana sayfada 1-2 ay diyordu.
1618752440310.png

Hocam ısı konusunda takıldım kaldım ben. Bazı testlerde 97 bile görmüş bazı testlerde 80 derece. Bunu tam olarak öğrenebilirsem Legion alacağım bende.
Lenovo'nun ana sayfasında ki incelemeler cidden güven verdi hocam.

Ek olarak bu adamın kanalında ki diğer videolara da bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 980264

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tüm videolarını izledim hatta piyasadaki tüm Legion videolarını izledim desem yalan olmaz :D Hadi 80 'den 85 olur videodan videoya diyeceğim birinde 80 birinde 97. İnşallah yukarıdaki video doğrudur. Sayfadaki incelemelere bir tekrar göz atıyım. Bu arada şimdiden hayırlı olsun.

Eki Görüntüle 980264

7-12 iş günüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı