Legion 5 Pro vs ASUS ROG G17

Herhangi biri: Alkol kullanıyor musunuz?
MediaMarkt: Hayır

Herhangi biri: Sigara kullanıyor musunuz?

Herhangi biri: Kumar oynuyor musunuz?

Herhangi biri: Peki kötü bir alışkanlığınız var mı?
MediaMarkt: Var

Herhangi biri: Nedir peki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1618601463700.png

Herhangi biri: Alkol kullanıyor musunuz?

Herhangi biri: Sigara kullanıyor musunuz?

Herhangi biri: Kumar oynuyor musunuz?

Herhangi biri: Peki kötü bir alışkanlığınız var mı?
MediaMarkt: Var

Herhangi biri: Nedir peki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 978078
Medimarkt'ı nasıl bilirdiniz:

Bence ROG'un tasarımı fazla "oyuncuyum" diye bağırıyor. Biraz çocuksu geliyor bana, ofis ortamında falan sırıtır bence. Legion 5 Pro ROG'a yakın fiyatta çıkarsa Legion tercih ederdim ben.

Adı ustunde Gaming laptopu ofis laptopu degil. Ama ofiste de kullanmak istersende RGB'leri kapattin mi hiçbir problemi kalmaz. Lenovo'ya bakacak olursak arkasindaki amblemi disinda tasarimi bes para etmez kapak acma kisimlarina zaten hic deginmiyim

Son düzenleme:
Adı ustunde Gaming laptopu ofis laptopu degil. Ama ofiste de kullanmak istersende RGB'leri kapattin mi hiçbir problemi kalmaz. Lenovo'ya bakacak olursak arkasindaki amblemi disinda tasarimi bes para etmez kapak acma kisimlarina zaten hic deginmiyim
Katılmıyorum, RGB'leri kapatsan dahi ROG oyuncu laptopu olarak gözüküyor. Legion'un tasarımını beğenmeyebilirsiniz ama beş para etmez demeniz doğru değil. Kapak açma kısmında ne var?

Katılmıyorum, RGB'leri kapatsan dahi ROG oyuncu laptopu olarak gözüküyor. Legion'un tasarımını beğenmeyebilirsiniz ama beş para etmez demeniz doğru değil. Kapak açma kısmında ne var?
Ofiste kullanilmasinda bir sakınca yok anlamında dedim.Gaming laptopu olarak gozukmuyor demedim.Sahsi fikrimce;
-Kapak acma yerleri cok basit kalmis.
-Ve de o kapak acma kısmının arka tarafı kapak acildiginda goruntu olarak hoş degil.Ekran sanki laptoptan bagimsiz bir izlenim veriyor.
Bir kac bir sey daha var ama gerek yok deginmeye.Rahatsiz ettiysem kusura kalmayin

Ofiste kullanilmasinda bir sakınca yok anlamında dedim.Gaming laptopu olarak gozukmuyor demedim.Sahsi fikrimce;
-Ve de o kapak acma kısmının arka tarafı kapak acildiginda goruntu olarak hoş degil.Ekran sanki laptoptan bagimsiz bir izlenim veriyor.
Bir kac bir sey daha var ama gerek yok deginmeye.Rahatsiz ettiysem kusura kalmayin
Burada herkes fikirlerini belirtiyor, kimsenin rahatsız olduğunu düşünmüyorum :) Teşekkürler cevabınız için. Ama ikinci maddeyi anlayamadım, açabilir misiniz?

Ofiste kullanilmasinda bir sakınca yok anlamında dedim. Gaming laptopu olarak gozukmuyor demedim. Sahsi fikrimce;
-Ve de o kapak acma kısmının arka tarafı kapak acildiginda goruntu olarak hoş degil. Ekran sanki laptoptan bagimsiz bir izlenim veriyor.
Birkaç bir şey daha var ama gerek yok deginmeye. Rahatsiz ettiysem kusura kalmayin.

Hocam bildiğim kadarıyla ROG'ların da kapak açıldığında arkası biraz dışarda kalıyor, MSI GP66 ve GE66'da ve Alienware'ın yeni modellerinde falan da aynı olay mevcut, soğutması güzel olan yeni nesil laptoplar genelde bu tarz tasarıma sahip. Legion'u o arkadaki fazla kısım var diye beğenmeyip bire bir aynı olaya sahip olan ASUS ROG'u beğenmeniz garip geldi bana.

Dosya Ekleri

• 20210417_020008.jpg
    20210417_020008.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı