Legion 5 Pro vs ASUS ROG G17

@Mustafa Yavuz Okumuş hocam neredeyse tamamen aynı şeyleri düşünüyoruz. Bende aynı adamlardan geçiyorum. Umarız kararı bir şekilde verebiliriz.

Bu arada İngiltere'den nasıl getireceksiniz? Yazın direkt oradan almam daha karlı olacak gibi.

Genel ortalamaya baktığımızda Legion daha üstün bir cihaz, sadece ASUS'un cezbettiği yerler beni çok derinden etkiliyor. Saçmadır ki Legion'ın da derinden etkilediği yerler var. Artık ikisinden birini alacağım hangisi daha uyguna gelirse, sonuçta ikisi de hiçbir şekilde üzmeyecek kadar iyiler.

Ürünün direk ilan sayfasındaki fiyatına bakmayın. Sipariş ekranında avrupa üzerinden vergileri düşüp, Türkiye gümrük vergisine göre hesaplama yapıyor. Ve belirttiğim fiyatlardan alıyorsunuz. (Amazon kur çeviricisini kullanırsanız, daha çok ödersiniz.)
Legion her şey dahil 16.630,99 TL'ye geliyor. Aslında çok mantıklı.

@Dark Lord of the Sith siz ne diyorsunuz 16.700'e alınır mı Legion 5 Pro?

Hocam Türkiye garantisi yok. Keşke olsaydı 1 ay önce hemen kapardım ben.
Ürünü 2 yıl boyunca İngiltere'de kullanacağım. Sorun olur mu bilemiyorum.

Bu arada Amazon'da vergi işleri nasıl yürüyor? Orada çıkan fiyattan ekstra bir vergi çıkması olası mı?

Amazon'dan çokça ürün alışverişi yaptım. Tüm gerekli fiyatı alışveriş ekranında ödüyorsunuz ve ardından kargonuzun gelmesini bekliyorsunuz. Sizin adınıza tüm gümrük vergi işlemlerini hallediyorlar. Ben her hangi bir ekstra ücret ile karşılaşmadım şuana kadar, hatta üstüne sonradan geri ödeme bile aldım.

Alınır hocam. Ama 1-2 ay içinde kargoya verileceği söyleniyor.
Hocam sepete ekleyince 7-12 iş günü içerisinde gelebileceği söyleniyor. Hangisi doğru bilemedim.
1618686391479.png

Ekran testi sonuçları biraz kafamı karıştırdı. Çok ışık sızıyor gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala sıcaklıkları içeren bir video bulamadım. Elinizde sıcaklıkları gösteren bir video olan varsa atarsa çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı