Legion 5 Pro vs ASUS ROG G17

1-30 gün koşulsuz iade hakkı var.
2-2 yıl boyunca Amazon garantisi var, müşteri kaynaklı olmayan her sorunda yardımcı oluyorlar.
3-siparişi verdikten sonra başka bir ödeme yapılmıyor. Ek ücret çıkarsa Amazon hallediyor.
Hocam aman aman, siparişi veriyorum bakın :D. Türkiye fiyatı çok farklı olmayacak gibi, hatta daha yüksek bile olabilir.

@Ramazan Ö olay ek vergi olayı müşteri hizmetlerinden öğreneceğim. En kötü canlı desteğe sorarım.

Legion'ın soğutma performansı biraz korkuttu, 80-90 dereceleri görüyor CP 2077'de biraz korkutmadı değil. Sizce?
Aynı durumdayım soğutması Laptop'u değil, beni üründen soğuttu. Asus'a falan bakınca yüksek kalmakta.

Hocam aman aman, siparişi veriyorum bakın :D. Türkiye fiyatı çok farklı olmayacak gibi, hatta daha yüksek bile olabilir.
Hocam Amazon'da ürün ayırtma tarzı bir şey vardı. Siparişi veriyorsunuz ancak karttan parayı çekmiyordu. Bunu yapabilirsiniz. Türkiye fiyatı uygun gelirse Türkiye'den, gelmezse Amazon'dan devam edersiniz.

Hocam Amazon'da ürün ayırtma tarzı bir şey vardı. Siparişi veriyorsunuz ancak karttan parayı çekmiyordu. Bunu yapabilirsiniz. Türkiye fiyatı uygun gelirse Türkiye'den, gelmezse Amazon'dan devam edersiniz.
Bir bakacağım hocam ama sıcaklıkları hala anlamış değilim. Soğutması bu kadar kötü müydü ya?

ROG'a göre en fazla 5-6 derece fark eder diye düşünüyordum.

Bir bakacağım hocam ama sıcaklıkları hala anlamış değilim. Soğutması bu kadar kötü müydü ya?

Tam kaynak olmadığın pek kesin konuşmak istemiyorum aslında. Ama kullanan bir kişi soğutucunun çok işe yaradığını söylemişti bana.

Altta ızgaralar olduğundan sadece laptopu havada tutarak test etsek bile 4-5 derece düşeceğini tahmin ediyorum. Birde fan eklenince 80 dereceleri görmekte. Bu arada Asus sıvı termal macun kullanmakta macunun ömrü dolup normal macun sürersek aynı değerleri alma ihtimali var.

LoL, CS:GO tarzı oyunlarda 144 FPS sabit takıntın yok ise ROG al derim.
En başından beri öyleydi fikrim ama Türkiye'de fiyatlar 25 bine kadar fırladı. 16 bin 500'e Legion varken ROG'u düşünmem bile ama soğutması cidden beni şu an çok üzdü. ROG'da MUX yok, Legion'da soğutması kötü, eee biz ne alacağız?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı