Legion 5 Pro vs ASUS ROG G17

@Dark Lord of the Sith hocam sizin düşünceniz ne peki? Yani siz hangi laptopu almayı planlıyorsunuz? 16:10 ekranın nesi vardı ki? Sırf ekranın en boy oranı yüzünden bu kadar özellikten vazgeçmeye değer mi gerçekten?

Ne alaka ki? Sonuçta İntel kullanan her cihaz da o kadar ısınıyor Monster sadece ısınsa ısınsa 2-3 derece daha fazla ısınıyor gözlemlediğim kadarıyla.
Benim şahsi düşüncem bu kadar yüksek paralara çıkmış iken marka basılmış bir ürün almamak. Yine de veren verir. Ben forumda bu kadar sorununun üstüne gidip de 16.000+ liramı Monster'a veremem.

@Dark Lord of the Sith hocam sizin düşünceniz ne peki? Yani siz hangi laptopu almayı planlıyorsunuz? 16:10 ekranın nesi vardı ki? Sırf ekranın en boy oranı yüzünden bu kadar özellikten vazgeçmeye değer mi gerçekten?
Ben T7 V22.1 düşünüyorum hocam, 1 hafta içinde son kararı vereceğim. 16:10 ekran eksi değil, artı. Yanlış anladınız sanırım.

Her ne kadar G410 klavyem de olsa da Legion daha güzel geldi bana. ASUS saçmaladı ya, webcam koymamak nedir abi? Laptop ulan bu. 2000 liralık celeron laptopta bile olan bir şey ben 1500 dolarlık laptopta göremiyorum. Yazık ya bunlara.

Legion devam aga. MSI ne yaptı bilmiyorum ama bu gidişle 3060 olan Legion'u alacağım.

Ben T7 v22.1 düşünüyorum hocam, 1 hafta içinde son kararı vereceğim. 16:10 ekran eksi değil, artı. Yanlış anladınız sanırım.
Evet hocam biraz yanlış anladım ama şimdi oldu :).
16:10 ekran olayından dolayı Legion'un 140W olmasını almadım.
Hepsi bu cümleden dolayı oldu :D.
Ben T7 v22.1 düşünüyorum hocam.
Sizce 15.000'i Monster'a verene kadar sizde benim gibi 16.500'e Legion alın? Daha mantıklı değil mi?

Benim şahsi düşüncem bu kadar yüksek paralara çıkmış iken marka basılmış bir ürün almamak. Yine de veren verir. Ben forumda bu kadar sorununun üstüne gidip de 16.000+ liramı Monster'a veremem.
O zaman şöyle söyleyeyim iki cihaz arasında AAA oyunlar da örneğin RDR2'de olsa olsa tahminimce 5 FPS fark olur ama olay LOL gibi oyunlara gelince bu fark Mux sayesinde daha fazla artar, örneğin benim cihazda Mux yok LOL'de 110 FPS alırken harici ekrana bağladığımda 300'e falan çıkıyor. Tasarım dediğin gibi çok önemli sonuçta zırt pırt değiştirilen bir cihaz değil bu o konuda herhalde kime sorsalar Asus der. Ama gel gelelim hele ki bu devirde Webcam gibi bir eksiklik bence cihazdan uzak durmak için başlı başına bir sebep.

Tulpar T7 V22.1 eski cihazlardan farklı, cidden tamamlanmış bir model bu arada bu da aklınızda bulunsun.

Oyun ayarlarından 16:9 yapsam veya benim harici monitöre bağlasam FPS artar değil mi? (3060 olan için.)
Black Bar olur laptop ekranında yaparsanız. 16:9 yapacağınıza 1920x1200 yaparsınız, Black Bar olmaz. Harici monitörün ekranına göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı