Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Gerçek değil arkadaşlar bu, kendinize gelin.

İhtiyacı olmayanlar bile almaya çalışmış, gerçekten garip bir durum... Tüketim çılgınlığı bu olsa gerek...

Yazık ya.

Çünkü ihtiyacı olmayan da alıp satacaktı. Tüketim çılgınlığından ziyade fırsatları değerlendirme diyelim.

Gerçek değil arkadaşlar bu, kendinize gelin.

İhtiyacı olmayanlar bile almaya çalışmış, gerçekten garip bir durum... Tüketim çılgınlığı bu olsa gerek...

Yazık ya.
Ülkeyi bu duruma düşürenler düşünsün bunu.

Arkadaşlar cevap bu;
"I am sorry for the inconvenience caused to you. If there is really an error, our supporting team will further check and give a solution, so please allow us a little time to look into this."
Eğer bir hata varsa çözülecektir diyor.

Neden banka kartında bekletiyor da sanal kartta bekletmiyor?

Akşama stok kalırsa belki alırım.
Banka kartı bir diğer anlamda nakit para demek. Sen banka kartı ile alışveriş yapınca nakit para bankanın hesabına geçiyor. Banka da senin paranı ( güya işleminiz inceleniyor diyerek) günlerce işletiyor. İstese anında hesaba geri yatırabilir. Sanal kart veya kredi kartında ise sen zaten borçla satın alım yapıyorsun bu yüzden bankanın bir karı olmuyor. Dolayısıyla direk iade ediyor veya 7-8 gün bekletir yine. Ama kredi kartı olduğu için senin bir zararın olmaz 7-8 gün. Banka kartı olsa günlerce beş parasız gezersin :D Özetle durum bu.

Geri
Yukarı