Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Ya Amazon'da bile Kara Cuma'da indirime giren ürünler, Türkiye'den yine pahalıya geliyor vergi ve kargo yüzünden.

Şu bir dolandırıcılık sistemi olsa, kaç kişi mağdur oldu... Aklınız alıyor mu yani o özellikteki laptopu, yok fiyatına sarmaları.

Hayır yaşı küçük olanlar babaları ile almış bir de, bir sıkıntı çıksa ne olacak?

Lütfen dikkat arkadaşlar.

Hocam nasıl dolandırabilirler? Arkadasında Newegg var.

Arkadaşlar 43 sayfa mesajı okuyamadım. Bu laptop bu fiyata satıldı ve aramızda alanlar cidden var mı. Bunu cidden merak ediyorum. Biri beni aydınlatsın acil.
Yok öyle bir şey, konumu "United States" yaptığınızda stok tükendi ifadesi çıkıyordu, birkaç dakika sonra da Türkiye için de stok tükendi görünmeye başladı. Belli ki büyük bir hata var. Ayrıca, bu tür bir hata newegg'de ilk değil.

Ürünü paketleme aşamasında olup, iptal edilen arkadaşlar olursa boğazlarına çökün :D Amerika'da tüketici her zaman haklıdır. Hiç olmadı size kupon versinler. Hakkınızı arayın :D

Biz bir tane alabildik 1 saat önce ikinciyi girerken stok bitti sanırım onu alamadık bakalım gönderirlerse ne ala..

Ülkeyi bu duruma düşürenler düşünsün bunu.

Canlı desteğe sormak zor mu?

Neyse, benimki size tavsiye. Kimin, parasıyla ne yaptığı umru da değil. Ama özellikle babasının parasıyla ya da kartıyla, anlamadan sipariş geçmeye çalışanları gördüm. Bu doğru değil işte.
Hocam nasıl dolandırabilirler? Arkadasında Newegg var.

Dolandırmak değil mesele. Yani para çekilir, geç iade olur, sıkıntı mesela.

Canlı desteğe sormak zor mu?

Neyse, benimki size tavsiye. Kimin, parasıyla ne yaptığı umru da değil. Ama özellikle babasının parasıyla ya da kartıyla, anlamadan sipariş geçmeye çalışanları gördüm. Bu doğru değil işte.
Sorduk zaten? Onlarda bilmiyor cevabı. Newegg gibi bir siteden dolandırılma ihtimali olamaz zaten, en kötü kupon tarzı bir şey alırlar. Kâr kârdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı