Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Stok durumunu sordum, haksız avantaj olmaması için bizlere söylenmiyor dedi.

Tam çeviri: Merhaba ve Newegg ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Benim adım Asya! Üzgünüm ama bu şeylerin ne zaman müşterilerin önüne çıkacağı bize söylenmedi, çünkü bu müşteriler üzerinde haksız bir satın alma avantajı oluşturacaktır. Lütfen en yeni ve en son ürünler için size gönderdiğimiz web sitesine ve promosyon e-postalarına göz atın!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekse böyle bir fırsatı kaçırdığım için çok üzüleceğim.
Hocam üzülüyoruz forumca.

Çare gelmez ağlamaktaaaaan.

Sleeping-Shaq.jpg

2 saatte 11 bin görüntüleme olunca yapasım geldi.

It will take 1-2 business days to process for the international order. Our System will process it soon. Could you please wait patiencetly.

Uluslararası siparişin işlenmesi 1-2 iş günü sürecektir. Sistemimiz yakında işleyecek. Lütfen sabırla bekler misiniz?

Sordum temsilciye ve aynı bu fiyat değişikliğinden bahsettim sipariş geçip fatura postanıza geldiyse ürün sizin için ayrılmıştır artık.

Umarım doğrudur. Ama her temsilci de ayrı bir cevap veriyor anlamış değilim.

Kimisi doğru fiyat diyor, kimisi yanlışlık oldu, düzelteceğiz diyor.

Aşağıda alınmaz gelmeyecek dedim ama bende aldım arkadaşlar ne olur ne olmaz :D fsdfds
Bu arada temsilci ile konuştum bak emin misiniz alıyorum iptal ederseniz darılırım size TL fiyatını söyledim Dolara çevirip söyledim artık lan al işte doğru fiyat dedi tabi ingilizce konuştuk bende aldım bakalım eğer iptal olursa gidip o temsilciden alacam umudumun karşılığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı