Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Birkaç ay önce bir konu vardı, bir telefon fiyatının çok altında satışa sunulmuştu. Çok kişi almaya kalktı, sipariş verdi. Bu konuda buna benzer bir konu olacak, umarım kimse mağdur olmaz.
Hangi siteden ve ne oldu sonrasında, iade işlemi mi gerçekleşti?

Konu etkileşim rekoru kırdı. Bu kadar kısa sürede 22k olan başka konu var mıdır :D
Harbi oldu mu o kadar. Vay be açıkçası hiç beklemiyordum hocam.
Geçen haftalarda bir arkadaş meşhur Msi GL 75 modelini aldı hesabından laptobun ücretini çekip hesabı güvenlik sebebiyle kapattılar parasını almaya uğraşıyordu en son.
İyiki onu almamışım o zaman hocam.

Support yanlış bir fiyatlandırma olduğunu, herhangi bir sipariş vermemem gerektiğini eğer sipariş verirsem siparişlerin teslim edilmeyeceğini bildirdi. 3680 lira üzerinden verilen ve onaylanan siparişler iptal mi edilecek dediğimde yanlış birim fiyatı üzerinden verilen siparişlerin beklemeye alınıp iptal edileceğini söyledi. Umarım kargolama aşamasına geçen arkadaşlar teslim alabilirler.

Neyse en azından forum canlanmış oldu

Dosya Ekleri

• IMG_20210303_184600.jpg
    IMG_20210303_184600.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 113
Support yanlış bir fiyatlandırma olduğunu, herhangi bir sipariş vermemem gerektiğini eğer sipariş verirsem siparişlerin teslim edilmeyeceğini bildirdi. 3680 lira üzerinden verilen ve onaylanan siparişler iptal mi edilecek dediğimde yanlış birim fiyatı üzerinden verilen siparişlerin beklemeye alınıp iptal edileceğini söyledi. Umarım kargolama aşamasına geçen arkadaşlar teslim alabilirler.
Ben de konuştum 5 dakka önce. Bana da bu fiyatın normal olduğu bir problemin olmadığını söyledi tr de yaşadığımı belirttim iyice

Ayrıca 6 tane aldığını söyleyen birisi vardı, ne oldu? Siparişi tamamlandı mı? Bu konuda en çok merak ettiğim şey sanırım bu. Eğer sorun yoksa diğer satın alanlarda da sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
Hocam o bug gibi birşey olmuştu galiba. Yanlış hatırlamıyorsam onları iptal edip yeniden sipariş veriyordu en son.

Geri
Yukarı