Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Hocam 3-5 gün içinde dediler sizin durumunuz ne.

1 haftaya ulaşırsa şükredelim bence.
Sizin sipariş de "in process" kısmında mı bekliyordu?

Ben 2 ayrı temsilci ile görüştüm biri iadeden falan bahsetmedi, ödemenizi almadık olarak görüntülüyoruz dedi.
Sonra başkasına bağlandım "charged" kısmına geçmemiş dedi, 3-5 güne iade olur dedi.
Açıkçası biraz işkillendim. Birbirimizi haberdar edelim arkadaşlar.

Ben 2 ayrı temsilci ile görüştüm biri iadeden falan bahsetmedi, ödemenizi almadık olarak görüntülüyoruz dedi.
Sonra başkasına bağlandım "charged" kısmına geçmemiş dedi, 3-5 güne iade olur dedi.

Ben toplam 50 dakika görüştüm. Hatanızı telafi etmeniz gerek falan dedim. Şirket politikalarında öyle bir şey yokmuş. 3-5 iş günü içerisinde paranız iade edilecek dendi. Kadın bir ara sinirlendi X tuşuna basarak chat ekranını kapatabilirsiniz falan yazdı xd.

Ben toplam 50 dakika görüştüm. Hatanızı telafi etmeniz gerek falan dedim. Şirket politikalarında öyle bir şey yokmuş. 3-5 iş günü içerisinde paranız iade edilecek dendi. Kadın bir ara sinirlendi X tuşuna basarak chat ekranını kapatabilirsiniz falan yazdı xd.
Valla müşteri hizmetlerindekilerin hepsi farklı farklı. Bazısı bilgili bazısı bilgili olmuyor. İkinci ajana bağlanmasaydım harcama itirazı yapacaktım bankamdan.

Allah Allah? Hiçbir karşılığı olmadan başka birine ait malı gaspetmek şirket politikası mıymış? Bu insanlar hayrına mı vermiş bu paraları? Müşteri temsilcilerinin yarısı sorun yok derken nerdelermiş? Sorun yoksa paşa paşa göndermek zorundalar :)

Hocam benimki de "In Process" aşamasında iptal edildi. Kredi kartını telefon uygulamasından kontrol ettim işlem iptal edilip kart limitim güncellenmiş. Sanal kart ile ödeme yapmıştım o yüzden hızlı iade gerçekleşti sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı