Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Arkadaşlar benim için gerçekten uzun bir gündü. Alabilen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Umarım gerçekten ihtiyacı olanlar yararlanabilmiştir. Benimki gibi düşük ekran kartı olan hocalarımla umarım farklı bir kampanya yakalayabiliriz. Ürünü eline ulaşan veya sonradan iptal olan tüm arkadaşlar konunun devamına yazarsa çok mutlu olurum.
Moderasyon ekibi konuyu kilitlemez umarım. Faydası dokunabilir ileride, sonradan görenler yazabilir vs. Tekrardan alabilen herkese hayırlı olsun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Ulan ben bunu nasıl kaçırdım ya:(.
Hocam toplasanız 5 kişinin kargoları iptal olmadı. Geri kalan herkesin siparişleri iptal oldu ki tahminler bu iptal olmayan arkadaşlarında siparişlerinin iptal olacağı yönünde. Bu yanlış fiyatlandırma ABD hariç diğer tüm bölgelerde olmuş. Reddit'te bu olay hakkında bir konu açan Arjantinli bir kişi cihazının kargolandıktan sonra "ürün kargolanırken hasar gördü, iade ediliyor" diye bir uyarı ile karşılaşmış. Yani kargolansa bile garanti değil gelmesi. Eğer geçmiş mesajlara bakarsanız (çok sayfa var bu arada bulabilir misiniz bilmiyorum) Reddit'teki konunun da linki vardı. Yani çok da bir şey kaçırmadınız içiniz rahat olsun.

Hocam toplasanız 5 kişinin kargoları iptal olmadı. Geri kalan herkesin siparişleri iptal oldu ki tahminler bu iptal olmayan arkadaşlarında siparişlerinin iptal olacağı yönünde. Bu yanlış fiyatlandırma ABD hariç diğer tüm bölgelerde olmuş. Reddit'te bu olay hakkında bir konu açan Arjantinli bir kişi cihazının kargolandıktan sonra "ürün kargolanırken hasar gördü, iade ediliyor" diye bir uyarı ile karşılaşmış. Yani kargolansa bile garanti değil gelmesi. Eğer geçmiş mesajlara bakarsanız (çok sayfa var bu arada bulabilir misiniz bilmiyorum) Reddit'teki konunun da linki vardı. Yani çok da bir şey kaçırmadınız içiniz rahat olsun.
Dolar düşüşteydi toptancılar fırsattan istifade yeni cihaz çekerler diye düşünüyordum ama piyasada bilgisayar yok, yeni ekran kartlı modeller mi bekleniyor anlamadım. Hal böyle olunca bende fırsat buldukça newegg ve amazonda takılıyorum o yüzden öyle kaçırdım dedim :) Zaten yedireceklerini zannetmiyordum ama benim laptopum çalındığı için böyle bir vole vursam çok kral olurdu :D

Dolar düşüşteydi toptancılar fırsattan istifade yeni cihaz çekerler diye düşünüyordum ama piyasada bilgisayar yok, yeni ekran kartlı modeller mi bekleniyor anlamadım. Hal böyle olunca bende fırsat buldukça newegg ve amazonda takılıyorum o yüzden öyle kaçırdım dedim :) Zaten yedireceklerini zannetmiyordum ama benim laptopum çalındığı için böyle bir vole vursam çok kral olurdu :D
Hocam stok bekleseler dahi bir anlamı yok. Çünkü hiçbir yerde stok yok yok. Bu sorun kolay kolay çözülmez. Bekliyoruz bakalım.

Cidden anlamıyorum RTX 2060'lı cihaz bile yok piyasada, 2-3 tane model dışında düzgün cihaz yok. Madenciler 2060'lara da mı el attı? Arkadaş niye cihaz yok?

Hocam açıkçası özetle tek bir GPU üreticisi ve iki tane platform; masaüstü ve dizüstü. Masaüstünde sorun yaşayan NVIDIA sizce dizüstü bilgisayarlara nasıl yetişecek?

Geri
Yukarı