Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Dolar düşüşteydi toptancılar fırsattan istifade yeni cihaz çekerler diye düşünüyordum ama piyasada bilgisayar yok, yeni ekran kartlı modeller mi bekleniyor anlamadım. Hal böyle olunca bende fırsat buldukça newegg ve amazonda takılıyorum o yüzden öyle kaçırdım dedim :) Zaten yedireceklerini zannetmiyordum ama benim laptopum çalındığı için böyle bir vole vursam çok kral olurdu :D

Valla ben de neden bahsettiğinizi anlamadım.
Madenciler laptopu ne yapacak?

Valla ben de neden bahsettiğinizi anlamadım.
Madenciler laptopu ne yapacak?
laptoplarla da mining yapanlar varmış ya btc dalgasını diyorum madenci diye, mining-miner Türkçesini kullandım
Hocam açıkçası özetle tek bir GPU üreticisi ve iki tane platform; masaüstü ve dizüstü. Masaüstünde sorun yaşayan NVIDIA sizce dizüstü bilgisayarlara nasıl yetişecek?
Hocam farklı farklı markaların ekran kartları var, bunların hepsini nvidia üretmiyordur bence. Tasarımı verip alın üretin diyordur da dediğiniz gibiyse zaten sorun daha büyük

16.23'de siparişimin onaylandığına dair mail aldım 20.27'de ise paketlenmeye başlandığını söylediler sonra fiyattan dolayı iptal edildi. Müşteri temsilcisiyle saatlerce konuştum teknik desteklerine mail gönderdim ama siparişi silinmekten kurtaramadım. Bana söyledikleri şey laptopun kimseye gitmeyeceği.

Dosya Ekleri

• tec.jpg
    tec.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 122
  • tec2.jpg
    tec2.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 121
16.23'de siparişimin onaylandığına dair mail aldım 20.27'de ise paketlenmeye başlandığını söylediler sonra fiyattan dolayı iptal edildi. Müşteri temsilcisiyle saatlerce konuştum teknik desteklerine mail gönderdim ama siparişi silinmekten kurtaramadım. Bana söyledikleri şey laptopun kimseye gitmeyeceği.
Hocam ödemeniz onaylandı ancak fatura kesilmedi. Benim ürünün faturası kesildi bana kesin olarak gönderilecek. Şansınız yokmuş en azından para kaybetmediniz.

Hocam ödemeniz onaylandı ancak fatura kesilmedi. Benim ürünün faturası kesildi bana kesin olarak gönderilecek. Şansınız yokmuş en azından para kaybetmediniz.

Söyledikleri şeyi söylüyorum.

Dosya Ekleri

• tec3.jpg
    tec3.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 115
Söyledikleri şeyi söylüyorum.
Anladım hocam ancak aldığınız e-postada "it's very likely these packages will be recalled." diyor. Bu demek oluyor ki muhtemelen iptal edilecektir. Kesin konuşmuyor ancak büyük ihtimalle iptal edileceklerini söylüyor. Hemen hemen herkesin siparişi zaten iptal edildi ancak benim siparişimin iptal edilmemesini değil faturanın kesilmesini diyorum yani gönderilecek. Ürünü satın aldığınızda hemen fatura kesilmez faturayı bir insan siparişi yollamadan garantisini başlatmak için keser. Gönderilmeyecek bir ürünün niye garantisini başlatıp devlete vergi ödesinler ki? Size gelen kartınızdan para çekildi e-postasını demiyorum.

Laptoplarla da mining yapanlar varmış ya BTC dalgasını diyorum madenci diye, mining-miner türkçesini kullandım.

Hocam farklı farklı markaların ekran kartları var, bunların hepsini NVIDIA üretmiyordur bence. Tasarımı verip alın üretin diyordur da dediğiniz gibiyse zaten sorun daha büyük.

Hocam onlar sadece kartın PCB'sini, VRAM'lerini, soğutma sistemlerini ve geri kalan şeyleri üretiyor. Asıl ekran kartını ekran kartı yapan GPU'yu NVIDIA üretiyor ve gönderiyor. GPU olmadan geri kalan her şey çöp.

Anladım hocam ancak aldığınız e-postada "it's Very likely these packages will be recalled." diyor. Bu demek oluyor ki muhtemelen iptal edilecektir. Kesin konuşmuyor ancak büyük ihtimalle iptal edileceklerini söylüyor. Hemen hemen herkesin siparişi zaten iptal edildi ancak benim siparişim daha iptal edilmedi üstüne üstlük fatura kesildi. Size gelen kartınızdan para çekildi e-postasını demiyorum.

İnşallah gelir şimdiden hayırlı olsun süreçte bilgilendirirsen sevinirim.

İnşallah gelir şimdiden hayırlı olsun süreçte bilgilendirirsen sevinirim.
Teşekkürler hocam. ^^

Benim konuyu takip ederseniz daha iyi olur güncellemeyi orada paylaşmayı düşünüyorum.

Anladım hocam ancak aldığınız e-postada "it's very likely these packages will be recalled." diyor. Bu demek oluyor ki muhtemelen iptal edilecektir. Kesin konuşmuyor ancak büyük ihtimalle iptal edileceklerini söylüyor. Hemen hemen herkesin siparişi zaten iptal edildi ancak benim siparişim daha iptal edilmedi üstüne üstlük fatura kesildi. Size gelen kartınızdan para çekildi e-postasını demiyorum.
Hocam umarım Reddit'te olan Arjantin'li kişi gibi bir olay olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı