Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Newegg'den alınan ürünün garantisi Türkiye'de geçerli mi bunu soruyorum amma uzatıp boş yaptınız. Dünden beri bu konu da hazımsız insanlardan geçilmiyor.

Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de geçerli garantisi.

Sorunuzu cevaplayınca boş mu yapmış oluyoruz? Lenovo Türkiye'yi aradığımda yurt dışı ürünlerinin garantisiz olduğunu belirttiler.

Tüm sayfalar okumayı denedim ilk 50 sayfa iptal olur diyordu sonra 80. sayfada falan takip numarası geldi sonra iptal olur falan kafam bayağı karıştı ve hepsini okuyamadım fiyat gerçek mıymış? İptal oldu mu? Olmadı mı? Açıklarsanız sevinirim.

Ben 3 tane aldım, arkadaşım 2 tane artı farklı bir hesaptan 1 tane aldı.

Benimkiler iptal edildi, arkadaşımın 2 tanesi kargoya verildi, 1'i iptal oldu.

Siparişimi verdikten sonra canlı sohbetten fiyatın çok ucuz olduğunu, iptal edilip edilmeyeceğini sordum. İptal edilmez onaylandı dediler fakat sonradan iptal oldu. Bir şekilde bunu kullanarak yasal işlem başlatmayı planlıyorum fakat "Terms and Conditions"'da siparişin iptal edilebileceği, yanlış fiyat girilebileceği ve bu durumda ya farkın isteneceği yada iptal edileceği yazıyor. Sizce bunu kullanabilir miyim? :D

Siparişimi verdikten sonra canlı sohbetten fiyatın çok ucuz olduğunu, iptal edilip edilmeyeceğini sordum. İptal edilmez onaylandı dediler fakat sonradan iptal oldu. Bir şekilde bunu kullanarak yasal işlem başlatmayı planlıyorum fakat "Terms and Conditions"'da siparişin iptal edilebileceği, yanlış fiyat girilebileceği ve bu durumda ya farkın isteneceği yada iptal edileceği yazıyor. Sizce bunu kullanabilir miyim? :D

Adamlar cihaz kargoya verilmeden önce herhangi bir zaman sebep göstermeksizin siparişiniz iptal edilebilir yazmış ama siz yine de deneyin bakalım 😅

Hocam yani şuan kaç tanesi kargoda?

Tüm sayfalar okumayı denedim ilk 50 sayfa iptal olur diyordu sonra 80. sayfada falan takip numarası geldi sonra iptal olur falan kafam bayağı karıştı ve hepsini okuyamadım fiyat gerçek mıymış? İptal oldu mu? Olmadı mı? Açıklarsanız sevinirim.
Benim paketlenme aşamasında iptal oldu. Ama kargolanan arkadaşlarım var.

Geri
Yukarı