Legion 5 tarzı bilgisayar önerisi

Bütçe
15000

228522

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, haftalık 70 lira biriktiriyorum, inşallah seneye bilgisayar alacağım. Dizüstü tercih etmek zorundayım çünkü bir yöntem ile neredeyse yarı fiyatına getirebiliyorum. Legion 5 isimli cihazı çok beğenmiştim ama fiyatı neredeyse 2 katına çıkmış, bana yarı fiyatına geliyor yani en az 6 ay önceki fiyatına. Bu cihazı almayı çok istiyorum, peki ileri ki zamanlarda daha üstü çıkacak mı? Legion 6 veya Legion 5 Pro gibi modellerden bahsediyorum.

Arkadaşlar, haftalık 70 lira biriktiriyorum, inşallah seneye bilgisayar alacağım. Dizüstü tercih etmek zorundayım çünkü bir yöntem ile neredeyse yarı fiyatına getirebiliyorum. Legion 5 isimli cihazı çok beğenmiştim ama fiyatı neredeyse 2 katına çıkmış, bana yarı fiyatına geliyor yani en az 6 ay önceki fiyatına. Bu cihazı almayı çok istiyorum, peki ileri ki zamanlarda daha üstü çıkacak mı? Legion 6 veya Legion 5 Pro gibi modellerden bahsediyorum.
Hocam Legion 6 yok Legion 5 var.

Monster Tulpar tangfong&msi
MSI stealth&raider
ASUS ROG
Dell Alienware
Bu markaların bu yeni kasalarını tercih ediniz Lenovo Türkiye müşteri hizmetleri 0 müşteri memnuniyeti 0 kesinlikle önermem paranızla rezil olursunuz dediğim markalara yonelirseniz cok güzel olur.

Neresi daha iyi ısınan bir model , işlemcisi Legion 5'e göre kötü, ekran kartı Max-Q.
Öncelikle işlemcileri aynı yani daha kötü olamaz. İkinici olarak ekran kartı üst model. Biri 2060 biri 3060. Daha dikkatli bakmakta fayda var.

Öncelikle işlemcileri aynı yani daha kötü olamaz. İkinici olarak ekran kartı üst model. Biri 2060 biri 3060. Daha dikkatli bakmakta fayda var.

O kasa ve soğutucu ile Legion'un 10 kat gerisine gidiyor. Laptop sadece donanımdan oluşmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı