Legion 5 tarzı bilgisayar önerisi

Bütçe
15000

Öncelikle işlemcileri aynı yani daha kötü olamaz. İkinici olarak ekran kartı üst model. Biri 2060 biri 3060. Daha dikkatli bakmakta fayda var.

Bu eski Legion 5 ben bundan bahsediyorum
zaten o bile olsa çok daha iyi senin attığın model ısındığından 2060 performansı bile veremeyebilir
:

O kasa ve soğutucu ile Legion'un 10 kat gerisine gidiyor. Laptop sadece donanımdan oluşmuyor.
Bu konuda sana katılıyorum.Isınması hakkında birşey diyemem kullanmadım ama msi gibi kaliteli bir marka bu fiyat skalasında soğutma performasını iyi ayarlamıştır diye düşünüyorum.Msi oyuncu laptoplarında soğutmaya çok önem veriyor çünkü.

Monster Tulpar tangfong&msi
MSI stealth&raider
ASUS ROG.
Dell Alienware.
Bu markaların bu yeni kasalarını tercih ediniz Lenovo Türkiye müşteri hizmetleri 0 müşteri memnuniyeti 0 kesinlikle önermem paranızla rezil olursunuz dediğim markalara yonelirseniz cok güzel olur.

Ben Legion 5 kullanıyorum ve verdikleri hizmetten memnunum. Daha dün canlı desteğe yazıp sorunuma çözüm buldum.

Gümrükten getirebiliyorum. Aslında bir akrabam gümrükte yetkili, o benim için satın alıyor.
Vergi oranı sadece %20 yani yine de yarı fiyatına gelmiyor. Üstelik vergisiz ürünler fatura kesilmediği sürece garanti dışıdır ve garantiye yollandığında hakkınızda işlem yapılabilir. Vergisiz almamaya çalışın.

Vergi oranı sadece %20 yani yine de yarı fiyatına gelmiyor. Üstelik vergisiz ürünler fatura kesilmediği sürece garanti dışıdır ve garantiye yollandığında hakkınızda işlem yapılabilir. Vergisiz almamaya çalışın.
Bir keresinde 7.000 liraya sıfıra yakın Macbook olduğu söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı