Legion 5 vs Monster Tulpar T7 v25.1.2

Omen en iyi tercih olur v25.1.2 şu an son BIOS'ta sıkıntı varmış.
Omen fiyatı iyi düşmüş ancak bu modeldaki ekran kartı Max - P mi?
Legion 5 23000 TL'ye iyiydi ancak RAM ve Wi-Fi konusu(bu forumda alan birinde İntel AX200 çıktı ancak yine de 2000 TL fark ve Realtek gelme riski alınmaz gibi duruyor.)

Omen fiyatı iyi düşmüş ancak bu modeldaki ekran kartı Max - P mi?
Legion 5 23000 TL'ye iyiydi ancak RAM ve Wi-Fi konusu(bu forumda alan birinde Intel AX200 çıktı ancak yine de 2000 TL fark ve Realtek gelme riski alınmaz gibi duruyor.)

Max-P ve MUX var hocam Legion 5'teki sorunlarda yok alabilirsin.

3060 için 2K ekran önermediğim için direk Legion'ı eledim. V25 tamamen MSI GP76 ya logo basılmış bir üründür alınır. Omen gayet F/P.almanyadsn
Omen HP'nin en üst sınıf modelidir. TR de garantisi iyi olan frima yok denecek kadar az ancak garantiye düşüceğinizi sanmıyorum.
almanyadan daha yeni legion 5 pro cihaz aldım kullanıyorum 10 gündür rtx3060 direk eledim demişsinizde 2k ekranı öyle güzel besliyor ki insanları yanlış yönlendirmeyelim 130 w rtx 3060 vram farkı dışında rtx3070 i aratmıyor legion öyle elenecek makina değil hocam forumda mevut mesajlarım var tulpar t7 v25ç1 cihazda kullandım çok memnun olarak ama sattım daha sonrasında 3 defa değişim olunca kesinlikle ve kesinlike net söyliyim v25.1 kötü değil fakat legion cihazlar ile asla mukayese edilmez hiçbir konuda net olarak söyliyim alacak olan arkadaşlara 2k vesa sertifikalı 500 nit hdr 400 destekli bir oanelden bahsediyoruz araştırın dünyanın en iyi gaming panellerinden birisi dir kendileri 130 w rtx3060 ile de akıyor masaşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı