Legion M600 vs G305

Bütçe
400-600

somebody32

Decapat
Katılım
16 Kasım 2019
Mesajlar
174


2 mouse arasında kaldım. Legion hem fiyatı hem pil yerine direkt olarak şarjlı olması çok cazip geliyor.
Malzeme kalitesi ve uzun ömürlü olması benim için önemli.
Sizce hangisini almak mantıklı g305 fiyat farkını hakediyor mu ya da legion pişman eder mi ?

Bu fiyat aralığında wireless mouse tavsiyelerine açığım.
 

Süper Dana

Picopat
Katılım
29 Kasım 2021
Mesajlar
114
Dart modeli güzel ancak şu an sadece mağazalarda yazıyor bence m600 daha iyi kendim de almayı düşünüyorum ancak hp vector wireless ve m600 arasında kaldım. Switchleri hangisinin daha iyi bilgilendiren olursa sevinirim.
 

Süper Dana

Picopat
Katılım
29 Kasım 2021
Mesajlar
114
Artıları; Uzun şarj süresi, şarjlı bir mouse olması pille vs uğraşmamak çok harika, kablosuz olduğu için kullanım rahatlığı, palm şeklinde tutuyorum(elim 18 cm) benim için çok rahattı, kesinlikle f/p olması olarak özetleyebiliriz.
Eksileri; Eli biraz terletiyor ne yalan söyleyeyim, biraz ağır geldi bana skatezleri daha iyi olsaydı ağırlığını çok güzel dengeler daha iyi kayan bir mouse elde ederdik diye düşünüyorum.

Ürünü 12 gün kadar kullandım ancak 12. günün sonunda sağ click bozuldu. Çift tıklamayla başladı sonsuz tıklama tarzı bir hal aldı. 450TL' ye almıştım gayet güzeldi uzun yıllar kullanırım diye düşünüyordum ancak 12. günde iade etmek beni üzdü diyebilirim. Belki bana gelen ürün sıkıntılıydı. Her üründe bu sorun olmayabilir ancak tekrar tercih eder misin diye sorsan muhtemelen etmem. Bu mouse özelinde bir karar değil bu herhangi bir mouse G Pro Superlight'ta da yaşasam aynısını muhtemelen aynı kararı verirdim.
Şöyle bir özet bırakayım.
 
Yukarı