Legizi uygulaması nedir?

Makaleler
15
Merhaba. Az önce Legizi adlı bir uygulamadan mesaj aldım.

Bu uygulamanın ne olduğunu bilen var mı? Spam mesajsa TİSS'ye şikayette bulunacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-23-09-46-32-031_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2022-06-23-09-46-32-031_com.android.mms.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 665
Vasiyet bırakma uygulaması. Biri sizi özel alıcı olarak seçmiş.
Hocam kim seçecek beni Allah aşkına. Seçeceklerse de zaten sözlü söylerler bana büyükler :)

Saçma bir fikir bence. Hem bu herifler benim olduğumu kimlik bilgimi nereden buluyorlar?
Aslında taktığım tek şey de bu. Kimlik bilgimi nereden buluyorlar?

Hocam kim seçecek beni Allah aşkına. Seçeceklerse de zaten sözlü söylerler bana büyükler :)

Saçma bir fikir bence. Hem bu herifler benim olduğumu kimlik bilgimi nereden buluyorlar?
Hocam kimin seçebileceğini ben bilemem ki. Siz tahmin etmelisiniz. Sizi seçen kişi numaranızı da vermiştir. Ondan dolayı mesaj gelmiştir size.

Aslında taktığım tek şey de bu. Kimlik bilgimi nereden buluyorlar?

Hayırlı olsun hocam yakında güzel bir miras kalabilir londradaki akrabanızdan.😂

Hocam zaten sizden öyle bir talebim olmadı ki :) Yanlış anlaşılma oldu sanırım orada.

Telefon numarası hadi neyse, tüm operatörler satıyor. Ama kimlik bilgisi varsa dava açmayı düşünürüm.
Hocam sakin olun davalık bir şey yok :) Birisi uygulamayı yüklemiş rastgele bir numara girmiş sizinkini tutturmuş da olabilir. Veya uygulamanın kullanıcı çekmek için satın aldığı numaralara gönderdiği otomatik mesaj da olabilir.

Geri
Yukarı