Lego DC ve Marvel oyunları nasıldır?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
İlk defa lego oyunu oynuyorum. Mesela lego DC super villainsde catwoman karakteri ile oynamak istiyorum. Catwoman karakterini sadece belli bir yerde mi oynayabiliyorum. Yoksa lego Marvel Super Heroes'daki gibi değiştirme mi var? Bulmaca ile alakam yoktur. Benim gibi bulmacada zorlananlara bu lego oyunlarını tavsiye eder misiniz? Lego Marvel ve DC Super Villains ikisi de açık dünya oyunu mu?

Bütün Lego oyunlarını oynamış biri olarak söylemeliyim ki iki Lego oyununun mantıkları aynı açık dünya, puzzle, oynanabilir 200+ karakter vb.

Açık dünyada istediğiniz gibi istediğiniz karakterle takılabilirsiniz ama yanlış hatırlamıyorsam Lego DC Super Villians'da Catwoman kilitli karakterler arasındaydı yani ya görev içinde topluyordunuz ya da açık dünyada açılıyordu.

Lego Marvel Super Heroes'u sevdiyseniz bunu da seveciğinize emin olabilirsiniz. Bence en iyi Lego oyunu : )

Umarım yardımcı olmuşumdur : )

Bütün lego oyunlarını oynamış biri olarak söylemeliyim ki iki lego oyununun mantıkları aynı açık dünya, puzzle, oynanabilir 200+ karakter vb.

Açık dünyada istediğiniz gibi istediğiniz karakterle takılabilirsiniz ama yanlış hatırlamıyorsam lego DC super Villians'da catwoman kilitli karakterler arasındaydı yani ya görev içinde topluyordunuz ya da açık dünyada açılıyordu.

Lego Marvel Super Heroes'u sevdiyseniz bunu da seveciğinize emin olabilirsiniz. Bence en iyi lego oyunu: )

Umarım yardımcı olmuşumdur: )

Ben lego DC super Villains'da başlardayım. Açık dünyaya erişmem için sanırsam oyunda ilerlemem lazım?

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Lego oyunlarının bulmacaları Tomb Raider oyununun bulmacaları gibi zor mu?
Öncellikle bir şey değil : ) Bulmacalara gelecek olursak tabi ki zor değil. Çünkü Lego oyunlarında her ne kadar çocuk olmayan bir kitlesi de olsa hedef kitle çocuklar olduğu için çok zor yapamazlar.

Öncellikle bir şey değil: ) bulmacalara gelecek olursak tabii ki zor değil. Çünkü lego oyunlarında her ne kadar çocuk olmayan bir kitlesi de olsa hedef kitle çocuklar olduğu için çok zor yapamazlar.

Kusura bakmayın sizi fazla darladım. Ben catwoman karakterini açtığımda istediğim yerden oynayabiliyor muyum yoksa oyunun kendi seçtiği karakterlerden mi? Bir de Marvel Super Heroes videolarına baktım Kaptan Amerika'lı yerde Daredevil kullanabiliyor muyum?

Kusura bakmayın sizi fazla darladım. Ben catwoman karakterini açtığımda istediğim yerden oynayabiliyor muyum yoksa oyunun kendi seçtiği karakterlerden mi? Bir de Marvel Super Heroes videolarına baktım Kaptan Amerika'lı yerde Daredevil kullanabiliyor muyum?
Görevleri bitirdikten sonra free play diye bir seçenek açılıyor görev için free play e tıklarsanız istediğiniz karakterlerle oynayabilirsiniz görevi.

Geri
Yukarı