Lego serisi oynanır mı?

YakupAslan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
köle
Herkese merhaba. Lego serisindeki oyunları önerir misiniz? Küçükken Batman'e ait demoyu oynamıştım sadece. Şöyle bir gezdirdim de Batman dışında Star Wars, Jurassic World, Harry Potter, Marvel gibi serilere de sahip. Batman ve Star Wars'u çok severim. Sizce oynamaya değer mi? Beklentim ne olmalı? Eğer oyna diyorsanız, hangilerini önerirsiniz?

Oyna birşey kaybetmezsin.
Ama Batman oynarken de, Arkham serisi gibi olacak düşüncesiyle oynama :D.
Arkham serisinde Asylum ve City'i defalarca full bitirdim. Yani ne kadar sevdiğim anlaşılıyordur. Knight'ı oynayamadım henüz. Hikayesi, oynayış çeşitliliği iyi midir? Hangi Lego Batman oyunlarını önerirsin?

Arkham serisinde Asylum ve City'i defalarca full bitirdim. Yani ne kadar sevdiğim anlaşılıyordur. Knight'ı oynayamadım henüz. Hikayesi, oynayış çeşitliliği iyi midir? Hangi Lego Batman oyunlarını önerirsin?
Yani hocam ayıp etmişsiniz bence Batman’a, şahsen ben ilk defa Batman oyunu oynayacağım o da Arkham Knight olacak aldım oyunu indireceğim😁

Star Wars oyunlarını oynamıştım. Filmleri izlediyseniz oyunları da sevebilirsiniz.
Filmlerini baştan izleyemediğim için ortasından başlamak istemedim. Star Wars evreni ve teması daha çok ilgimi çeken. Teşekkürler.
Yani hocam ayıp etmişsiniz bence Batman’a, şahsen ben ilk defa Batman oyunu oynayacağım o da Arkham Knight olacak aldım oyunu indireceğim😁
Bence, seriye Asylum'dan başla. Asylum çabuk bitiyor zaten. City'e geçince hikayesini beğeneceksin. En son Knight oynarken, hikayeden mahrum olduğunu ve oynayışın baydığını görürsün :D. Ya da ilk iki oyunun speedrun'ını izleyebilir Knight'a geçebilirsin. Yinede senin tercihin. Benim Knight'ı oynayamama sebebim sistemimin olmayışı. Yoksa kütüphanemde onun gibi bir sürü oyun yatıyor :).

Filmlerini baştan izleyemediğim için ortasından başlamak istemedim. Star Wars evreni ve teması daha çok ilgimi çeken. Teşekkürler.

Bence, seriye Asylum'dan başla. Asylum çabuk bitiyor zaten. City'e geçince hikayesini beğeneceksin. En son Knight oynarken, hikayeden mahrum olduğunu ve oynayışın baydığını görürsün :D. Ya da ilk iki oyunun speedrun'ını izleyebilir Knight'a geçebilirsin. Yinede senin tercihin. Benim Knight'ı oynayamama sebebim sistemimin olmayışı. Yoksa kütüphanemde onun gibi bir sürü oyun yatıyor :).
Tavsiyeniz için teşekkür ederim neyse ki Batman: Arkham Collection alıp Batman: Arkham City, Asylum ve Knight Premium Edition edindim😁 dediğiniz gibi yapacağım ama Knight’ın grafikleri ve mekanikleri çok güzele benziyor adınıza üzüldüm😞

Geri
Yukarı