League of Legends'de nasıl iyi bir oyuncu olunur?

Neden ne oldu? Klavye falan kırdınız?
Klavye yerine kafamı kırsaydım bu oyuna başlamasaydım. 23 yaşındayım üniversite sınavı döneminden 1 sene önce başlattılar ne sınava istediğim gibi çalışabildim. Ne de başarılı olup istediğim kariyere başlayabildim. Yaşınız çok büyük değil muhtemelen bu oyun da elmas 1 seviyesinde olan birisiyim yıllardır. Bana kattığı tek şey hayallerimi kendi kendime yıkmak cebimden paramdan yemek. Oynuyormuyum derseniz evet bakın hala oynuyorum. 1.5-2 sene bıraktım ama nafile sigara alkolden beter bu oyun.

Herkes niye bırak diye bu kadar boş yapmış ? Oyun gayet eğlenceli. Bence video falan izleme hiç gerek yok kendin heroları deneyerek öğren ben böyle yaptım.

Oyun eğlenceli fazla sarıyor diye zaten oynama diyor insanlar. :D Fazla sarınca hayatlar alt üst oluyor. Kendimden biliyorum 9k saat oynadım ve 2 tane üni çöp ettim??? :D

Herkes niye bırak diye bu kadar boş yapmış ? Oyun gayet eğlenceli. Bence video falan izleme hiç gerek yok kendin heroları deneyerek öğren ben böyle yaptım.
Kimsenin boş yaptığı falan yok yorumlarına dikkat et.Burası tartışma formu insanlar kendi fikirlerini söylüyorlar.Kendi fikrin buysa doğru dürüst anlatabilirsin.İnsancıl ol.

1. Günde 10 ile 15 arası maç oynaman gerekir.
10 maç belirlediğin koridor, 5 maç rastgele bir koridor.

2. Sohbeti kapatman gerekir. Oyunda iletişimin sinyaller olsun. Ayrıca gereksiz sinyaller atan takım arkadaşlarını sustur.

3. Diğer koridorları sürekli ziyaret et. Takım arkadaşlarını tek bırakma.

4. Kill almak için ormanlara doğru rakip kovalama.

5. Sürekli görüş elde et.

Klavye yerine kafamı kırsaydım bu oyuna başlamasaydım. 23 yaşındayım üniversite sınavı döneminden 1 sene önce başlattılar ne sınava istediğim gibi çalışabildim. Ne de başarılı olup istediğim kariyere başlayabildim. Yaşınız çok büyük değil muhtemelen bu oyun da elmas 1 seviyesinde olan birisiyim yıllardır. Bana kattığı tek şey hayallerimi kendi kendime yıkmak cebimden paramdan yemek. Oynuyormuyum derseniz evet bakın hala oynuyorum. 1.5-2 sene bıraktım ama nafile sigara alkolden beter bu oyun.
avatars-000210196200-f84u31-t500x500.jpg

Hocam olay klavye fare kırmak değil. Ben LoL oynamaktan şuan LGS'ye çalışmıyorum, eskiden çok sessiz sakin asla küfür etmeyen biriydim fakat şuan eski halimden eser yok. Bazen sinirden ağladığım oluyor riot oyunlarında. Mesela daha dün Valorant oynuyorum, 3 pre gelip arkadaşım ve benim maçımı trollüyor, dereceli maçta bir de. Gelip bizi kör ediyor öldürüyor yerimizi belli ediyor, kafayı yedim dün çıldırttılar gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı