Çözüldü Lenovo 81ax anakartta Dual RAM olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir lehimli RAM'iniz var bir de boş slotunuz var, muhtemelen RAM'iniz belki şu an bile Dual channel olabilir eğer değilse 8 daha alıp 8+8 Dual channel kullanabilirsin.

Screenshot_20221207-160223~2.png
Bir lehimli RAM'iniz var bir de boş slotunuz var, muhtemelen RAM'iniz belki şu an bile Dual channel olabilir eğer değilse 8 daha alıp 8+8 Dual channel kullanabilirsin.

Screenshot_20221207-160223~2.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1595820
Teşekkürler

Eki Görüntüle 1595820
Son olarak bende 12gb ram var yani 8+4 olarak Ram takılmış olabilir mi

Slot 1'de 8 GB RAM takılı diyor slot 2 boş ama bilgisayarım 12 GB RAM o nasıl oluyor :D

CPU Z de hatamı var anlamadım benim de 2. slotu gostermiyor şu an 😅 bu uygulamadan bakabilirsin.

CPU Z de hatamı var anlamadım benim de 2. slotu gostermiyor şu an 😅 bu uygulamadan bakabilirsin.

1i 8gb diğeri 4gb teşekkürler herşey için

b

bide son olarak (pek böyle konuları bilmediğimden soruyorum) flix takılı bu ramleri duel yaparsam ne kadar fpsm artar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı