Lenovo 82K200JYTX laptopun RAM'leri 2x4 mü yoksa 1x8 mi?

ThePeople

Kilopat
Daha fazla  
Ve bilgisayarın tüm parçalarını değiştirebiliyorsunuz Q

2×4

Hiçbir sorun yok mükemmel.

Ben Lenovo servise yolladım 3080 +Ryzen7 5800X+32RAM+2TB SSD 10.000 TL'ye yaptılar.

Yani 16 ya aldım 26 ya mükemmel yaptım.

Ve servisten 4 günde geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve bilgisayarın tüm parçalarını değiştirebiliyorsunuz Q

2×4

Hiçbir sorun yok mükemmel.

Ben Lenovo servise yolladım 3080 +Ryzen7 5800X+32RAM+2TB SSD 10.000 TL'ye yaptılar.

Yani 16 ya aldım 26 ya mükemmel yaptım.

Ve servisten 4 günde geldi.
keşke 1x8 GB olsaydı ama yine de bu fiyata gayet hoş bilgilendirme için teşekkürler.

Merhaba, laptopun RAM'i 8 GB ama sonradan RAM güncellemesi yapmayı düşünüyorum. Fiyatı çok cazip geldi ama slot içeriğini öğrenebilme olasılığım var mı? Bir bilginiz varsa söyler misiniz?

Buradan özelliklerine bakabilirsin ayrıca yukarıdaki arkadaş ne içmiş bilmiyorum, Lenovo servisi cihaza 3080 ve Ryzen 5800x'ü(öyle bir laptop işlemcisi yok) 10k ya takmaz. Cihaz 1x8 1 tane boş slotu var. (Ayrıca sitede her ne kadar 16 GB maksimum yazsa da 32 GB'a yükseltebiliyorsunuz, çalışıyor diye biliyorum.

Aynı siteden mi aldınız? Bir sorun var mıydı? Malum fiyat biraz düşük de.

Bir de takılı RAM 1x8 değil mi?

2-3 Hafta önce Amazon'dan 2x8 RAM'lı olan versiyonu 17.499'dan aldım. Canavar gibi, ekranı çok güzel 165Hz. Bu kadar ucuz olmasının sebebi büyük ihtimal RAM + indirim, ve sanırım MediaMarkt'ta club üyesi gibi bir şey var onla beraber sanırsam 14, 4K ya denk geliyor ama emin değilim araştırabilirsiniz. Bu arada ekran kartı 90 watt.

Son düzenleme:
Buradan özelliklerine bakabilirsin ayrıca yukarıdaki arkadaş ne içmiş bilmiyorum, Lenovo servisi cihaza 3080 ve Ryzen 5800x'ü(öyle bir laptop işlemcisi yok) 10k ya takmaz. Cihaz 1x8 1 tane boş slotu var. (Ayrıca sitede her ne kadar 16 GB maksimum yazsa da 32 GB'a yükseltebiliyorsunuz, çalışıyor diye biliyorum.

2-3 Hafta önce Amazon'dan 2x8 RAM'lı olan versiyonu 17.499'dan aldım. Canavar gibi, ekranı çok güzel 165Hz. Bu kadar ucuz olmasının sebebi büyük ihtimal RAM + indirim, ve sanırım MediaMarkt'ta club üyesi gibi bir şey var onla beraber sanırsam 14, 4K ya denk geliyor ama emin değilim araştırabilirsiniz. Bu arada ekran kartı 90 watt.
Keşke ben de 16 GB modeli alabilsem fakat taksit yapacağım için fark ediyor. 6 taksitte halletmek istiyorum o yüzden. Çok yardımcı oldunuz bu arada teşekkürler.

Bir de kasa plastik değil mi?

Geri
Yukarı