Elektronik Lenovo 82K200JYTX RTX3060 16000TL

Son düzenleme:
Laptopu alan arkadaşlardan bir ricam olacak. Touchpad kısmına bir parmağınızla azıcık darbe atarak çıkan sesi söyleyebilir misiniz? Arkada bir boşluk mu var yoksa bende mi sadece var.

Hocam Touchpad'İn sol kısmında HDD, SATA SSD kısmı var ve orada BIOS pili var eğer BIOS pili yerinden çıktıysa taşırken filan ses çıkarabilir, ve evet Touchpad'in sol kısmı boş, direk altında batarya var.

Konuyu yeni gordum bayağı mesaj olmuş, içindeki orijinal RAM'i isteyenler için Samsung 8 GB 3200 MHz DDR4 SODIMM M471A1K43DB1-CWE Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alanlara hayırlı olsun :) duzeltme bazılarında SK Hynix RAM cıkmıs bazılarında Samsung, alanlar markasına bakarsa sevinirim SK Hynix cıkanlar kinsgtone olanı alabılır onun aynısı yok.

SK Hynix çıkanlar bence direk yeni iki tane 8 GB RAM alsınlar, benimki de galiba SK Hynix, CL 22 çok geç Latency'si var, direk 3200 CL 16-18 alsınlar.

Hocam şu an mağazdan teslim alı tıklıyorum %5 indirim uygulamıyor. Bilen var mı? Laptop seçili ürünlerden biri bu arada. (Mobil uygulamadan oldu yarına kadar 15200'e düşüyor. Öncekini kaçırdık ama bu da gayet iyi.)

Son düzenleme:
Hocam benim sk hynix yazıyor samsung yazanından aldım bir sorun olurmu
Konuyu yeni gordum bayağı mesaj olmuş, içindeki orijinal RAM'i isteyenler için Samsung 8 GB 3200 MHz DDR4 SODIMM M471A1K43DB1-CWE Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alanlara hayırlı olsun :) duzeltme bazılarında SK Hynix RAM cıkmıs bazılarında Samsung, alanlar markasına bakarsa sevinirim SK Hynix cıkanlar kinsgtone olanı alabılır onun aynısı yok.

Başka oyunlarda deneme fırsatın oldu mu lol cs go valorant gibi
Valo 100 150 fps arası ramden kaynaklı herhalde

Olmaz hocam değerleri ayni.
Sağol cevapladığın için birde birşey daha soracağım ets 2 multiplayerde drop yiyor ramden kaynaklı olabilirmi 8 ya

Hocam Touchpad'İn sol kısmında HDD, SATA SSD kısmı var ve orada BIOS pili var eğer BIOS pili yerinden çıktıysa taşırken filan ses çıkarabilir, ve evet Touchpad'in sol kısmı boş, direk altında batarya var.

SK Hynix çıkanlar bence direk yeni iki tane 8 GB RAM alsınlar, benimki de galiba SK Hynix, CL 22 çok geç Latency'si var, direk 3200 CL 16-18 alsınlar.
Çok düşük lanencsysi var ne demek kral

Valorant 100 150 FPS arası RAM'den kaynaklı herhalde.

Sağ ol cevapladığın için bir de bir şey daha soracağım ETS 2 multiplayerde drop yiyor RAM'den kaynaklı olabilir mi 8 ya.

Çok düşük lanencsysi var ne demek kral.

RAM'den kaynaklidir muhtemelen hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı