Lenovo 82LM006DTX Ideapad 5 vs Lenovo V15 G2 ALC

Teşekkür ederim hocam o zaman alıyorum.
Hayırlı olsun hocam ileride bir 8GB RAM alıp 12GB tamamlarsanız tam bir canavara dönüşür.
Teşekkür ederim hocam o zaman alıyorum.

Peki hocam Lenovo bilgisayarlarda bir kronik sorun vs. var mı ilerde sıkıntı çeker miyim?
Hocam laptop Lenovo Türkiye garantili olduğundan pek sıkıntı çekmezsiniz eğer sıkıntılı gelirse (ki sıkıntılı olacağını sanmıyorum).

Bilgisayarın i5 ve 450 MX olan versiyonunu kullandım. Resimlerde var gözüküyor fakat ülkemize gelenlerde klavye ışığı yok. İsterseniz garantiyi arayıp sorun.
Gerek yok hocam. Psref'den baktığımda klavye aydınlatmasının olmadığını görmüştüm zaten. Düzeltme için teşekkürler.
Hocam fiyatı aralığıma göre güzel bence sizde onaylarsanız alacağım.
Fiyatına göre güzel. Kesinlikle alınabilir. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, ne kadar ekmek o kadar köfte.

Gerek yok hocam. Psref'den baktığımda klavye aydınlatmasının olmadığını görmüştüm zaten. Düzeltme için teşekkürler.

Fiyatına göre güzel. Kesinlikle alınabilir. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, ne kadar ekmek o kadar köfte.
Hocam birde 2. el Toshiba Satellite L50-C var 2.700'e veriyor İ5 6200U işlemci, 8GB RAM, 940M 2GB GPU, 128 GB SSD, 1TB HDD mevcut sizce hangisini almak daha mantıklı? Sıfır bilgisayarı mı alsam daha iyi olur yoksa 2.el olan da sıfırla aynı performansı mı verir?

Hocam birde 2. el Toshiba Satellite L50-C var 2.700'e veriyor İ5 6200U işlemci, 8GB RAM, 940M 2GB GPU, 128 GB SSD, 1TB HDD mevcut sizce hangisini almak daha mantıklı? Sıfır bilgisayarı mı alsam daha iyi olur yoksa 2.el olan da sıfırla aynı performansı mı verir?

Bu özelliklerde HP kullanmıştım. Yeni bilgisayar cidden farklı hissettiriyor. Yeni bilgisayar alın bence.

Hocam yeniyi bir kez alırsınız, uzun süre uğraşmazsınız. İmkanınız varsa yenisini alın derim. Bahsettiğiniz özellikler de gündelik kullanım için yeterli ancak sıfır her zaman sıfırdır. Her gün bilgisayar almıyoruz sonuçta :)

Sıfır alın hocam garantisi olsun (Bu arada söylediğiniz toshiba'nın işlemcisi bu bizim önerdiğimiz laptopların yanında ferrari vs at arabası gibi olur)

Geri
Yukarı