Lenovo pil sağlığı nasıl?

LastEmperor

Decapat
Makaleler
2
SSD veya HDD modeli
Samsung 500 gb ssd
Bilgisayarı yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum. Lenovo Vantage uygulamasında pil sağlığım bu şekilde gözüküyor. Sizce nasıl?

1653494831487.png

Hocam bence aldığınız laptop yılına ve performansına göre iyi iş çıkarmış gibi duruyor. Benim şu anki kullandığım Monster laptopta sağlığı göremediğim gibi çok seri şarj düşürüyor.

Hocam bence aldığınız laptop yılına ve performansına göre iyi iş çıkarmış gibi duruyor. Benim şu anki kullandığım Monster laptopta sağlığı göremediğim gibi çok seri şarj düşürüyor.

Bataryaların genelde 1 yıl garantisi olduğunu düşünürsek gayet iyi.

Arkadaşlar durum yanlış anlaşılmış ben başlığı bu şekilde koymamıştım. %86 sağlık değil pilin doluluk oranı. Lenovo uygulamasında burada gözükmemiş ama pil çok iyi durumda yazıyor. Devir sayısından dolayı emin olmak istedim.

Sizin ki yine iyimiş. Acer nitro 5 direk durum iyi diyor. Ne kadar iyi? Az iyi, çok iyi, eh işte yazsaymış bari 🤣 hayır yüzde olarak sizinki gibi gösterse daha iyi.. Acer durum kötü olana kadar mutlu etmeye göre programlanmış.

pil.jpg

Edit: Şarj yüzdenizmiş pardon :) üstte yazdıklarımı dikkate almayın. Ya da keyfiniz bilir :p

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı