Lenovo B570 Clover Bootloader Kernel Panic

Muslim

Hectopat
Katılım
2 Nisan 2014
Mesajlar
48
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Geçen gün başarılı bir şekilde kurulum yaptıgım OS X Mavericks 10.9 imajıyla yeniden kurulum denedim. Yavaş boot yavaş ilerleme ve en sonunda kurulum başarısız hatalarıyla karşılaştım. Bende bir tane clover boot iso indirip DVD'ye yazıp ondan USB'deki kurulum imajına girerek kurulum yaptım. Başarılı ve hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim. Önce Clover Bootloader r3033 kurdum. Sonra Configrator kurdum. Mount EFI yapında disk0s1 ve disk2s1 falan çıktı herşey normal usbdeki dosyaları efiye aktardım. Yeniden başlatınca kernel panic verdi.

DVD'deki clover dosyalarını efi ye attım kernel hatası vermeden öylece kalıyor. DVD'den açında çok hızlı bir şekilde açılıyor. Yani EFI kurulumu olmasına ragmen hala sadece DVD'den açabiliyorum sistemi. Konuyla ilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... Not: Dvd deki r2671 clover'ı da indirip attım ama olmadı.

Lenovo B570 kullanıp ta hackintosh kullanmak isteyenler mavericks ile uğraşmayın. Yosemite sorunsuz 15 dakika da kuruluyor. 15 dk da kextler sürüyor toplamda 30 dakikada hackintosh yosemite hazır.... Kurmak isteyen olursa elimden geleni de yapmaya hazırım...

Lenovo B570 Yosemite 10.10.jpg
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı