Lenovo Chromebook IdeaPad 3 14M836 ne kadar eder ?

Quarit

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım 2 tane aynı bu üründen satın almış. Tam olarak 3 ay önce Amerika'dan bir mağaza üzeri satın almış. Kısacası kazıklanmış. Sadece Chrome OS destekli. Ürünün tam özelliklerini merak edenler paylaştığım link'e tıklayıp bakabilir.

Ürünlerden sadece bir tanesi çok az kullanıldı. Diğeri hiç kullanılmadı. Kutuları ve faturaları bulunmuyor. Bu durumda bu özelliklere sahip sadece Chrome OS destekli laptopları kaç TL satabilirim ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden satıyorsun para mı lazım yoksa ticaret mi yapıyorsun? Para lazımsa kendi fiyatına veya 500 TL düşük fiyatına falan sat ticaretse üstüne kâr payı ekle sat.

Neden satıyorsun para mı lazım yoksa ticaret mi yapıyorsun? Para lazımsa kendi fiyatına veya 500 TL düşük fiyatına falan sat ticaretse üstüne kâr payı ekle sat.

Dostum o ayrıntıyı yazmamışım. Yani arkadaşım yurtdışında yaşıyor. Bundan 3 ay önce bilgisayar alacaktı bana sordu etti fln, ben de belli başlı idare eden işlemci modelleri söylemiştim, arkadaşa Chrome OS destekli tuhaf bir laptop dayamışlar. Yani Windows kurulmuyor :) İşlemciside Intel N4000'den bir tık daha iyi, N5000'den bir tık daha kötü performans'a sahip. Ama Windows kurulmuyor. Kötü tarafı bu. Arkadaşım laptopların tanesine TL karşılığı olarak 5K bir fiyat verdi. En azından 4.000 TL satabilirsek yine iyi olur. Bunu merak ediyorum. Mesela bir tane Casper model Windows kurulabilen laptop buldum. Sıfır fiyatı 3.288 TL Bu durumda bizim Chrome OS destekli bir tık daha kötü işlemciye sahip laptop 3k mı ediyor. Bu Chrome OS'un avantajları var mı ?

Dostum o ayrıntıyı yazmamışım. Yani arkadaşım yurt dışında yaşıyor. Bundan 3 ay önce bilgisayar alacaktı bana sordu etti falan, ben de belli başlı idare eden işlemci modelleri söylemiştim, arkadaşa Chrome OS destekli tuhaf bir laptop dayamışlar. Yani Windows kurulmuyor :) işlemciside Intel N4000'den bir tık daha iyi, N5000'den bir tık daha kötü Performans'a sahip. Ama Windows kurulmuyor. Kötü tarafı bu. Arkadaşım laptopların tanesine TL karşılığı olarak 5K bir fiyat verdi. En azından 4.000 TL satabilirsek yine iyi olur. Bunu merak ediyorum. Mesela bir tane Casper model Windows kurulabilen laptop buldum. Sıfır fiyatı 3.288 TL bu durumda bizim Chrome OS destekli bir tık daha kötü işlemciye sahip laptop 3K mı ediyor. Bu Chrome OS'un avantajları var mı?

@messinicocugu
Uyuma hocam ihtiyacımız var size.

Belki 1000TL'ye falan gider 4 GB RAM'in lehimli olması Windows kurulamaması ve 64 GB yer olması satılmasını zorlaştırır bir de Türkiye'de kimse bilmedeği için bu işlemciyi satmak zor olur.
sizce ne kadar eder hocam @Yener K.

Belki 1000TL'ye falan gider 4 GB RAM'in lehimli olması Windows kurulamaması ve 64 GB yer olması satılmasını zorlaştırır bir de Türkiye'de kimse bilmedeği için bu işlemciyi satmak zor olur.
sizce ne kadar eder hocam @Yener K.

Teşekkür ederim. Bari şansımı deniyeyim. 3k yapayım...Satıcı kişi arkadaşımı resmen kandırmış :)

Geri
Yukarı