Lenovo D24f-10 Alınır mı?

Şahsen benim çok hoşuma gitti dostum, itiraf etmek gerekirse benim bile alasım geldi şu an :)
1 MS 144 Hz sadece panel TN şeklinde IPS değil onun haricinde bir sorun görmedim ki bu bir sorun da değil açıkçası alınabilir :)

Fiyat olarak çok etkileyici ancak tasarım olarak aynısını söyleyemem. Çok kötü ve kaba bir tasarımı var, tasarıma önem vermiyorum diyorsanız veya bu tasarım benim hoşuma gitti diyorsanız alınabilir.

IPS monitör kullanıyorum. TN panel olması ve ihtiyacım olmasa bile hareketli olmaması sorun olur mu emin değilim. Monitör değiştirmek zor bir iş ve almışken Curved ve hareketli bir monitör mü alsam diyorum.

Şahsen benim çok hoşuma gitti dostum, itiraf etmek gerekirse benim bile alasım geldi şu an :)
1 MS 144 Hz sadece panel TN şeklinde IPS değil onun haricinde bir sorun görmedim ki bu bir sorun da değil açıkçası alınabilir :)
Niye vw vx2458 inde öyle
Bu monitör nasıldır?
Bu arada teknobiyotik.com da veya n11 de 860 tl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı