Lenovo G-30 laptopta BIOS Advanced menü açma

Daha fazla  
Selam, öncelikle Lenovo G-30 bilgisayarım var. Ben bu bilgisayarda BIOS Advanced menüye girmem gerekiyor. Google'dan ve YouTube'dan ne kadar araştırdıysam da olmuyor. Kimi FN+Tab yap diyor kimi F4 4 r F v bas bu sırayla git diyor. Ama hiçbiri olmadı zamanında bir kez girmiştim ve galiba "qwertyuıopğü" sırasıyla bir tuşa basıyorduk. Ama bu videoyu asla bulamadım. Aranızda bu tekniği bilen varsa söyleyebilir mi her şeyi yazabilirim. BIOS sürümü falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, öncelikle Lenovo G-30 bilgisayarım var. Ben bu bilgisayarda BIOS Advanced menüye girmem gerekiyor. Google'dan ve YouTube'dan ne kadar araştırdıysam da olmuyor. Kimi FN+Tab yap diyor kimi F4 4 r F v bas bu sırayla git diyor. Ama hiçbiri olmadı zamanında bir kez girmiştim ve galiba "qwertyuıopğü" sırasıyla bir tuşa basıyorduk. Ama bu videoyu asla bulamadım. Aranızda bu tekniği bilen varsa söyleyebilir mi her şeyi yazabilirim. BIOS sürümü falan.
Lenovo dizüstü bilgisayarlarda genelde şarj girişinin yanında "Novo Button" bulunur. Bilgisayar kapalıyken bu tuşa basmayı deneyebilirsiniz.

Lenovo dizüstü bilgisayarlarda genelde şarj girişinin yanında "novo button" bulunur. Bilgisayar kapalıyken bu tuşa basmayı deneyebilirsiniz.

Novo buttona bastim açıldı fakat hangisine basacagimi bulamadim.

Dosya Ekleri

• 20220701_200100.jpg
    20220701_200100.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 75

Geri
Yukarı